Allos Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO

Allos
52Allos Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO
Odpowiedni dla wegan.
Allos Pasta warzywna z trzema  rodzajami papryki bezglutenowa BIOAllos Pasta warzywna z trzema  rodzajami papryki bezglutenowa BIO
BIO
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-28

pojemność

cena za kilogram

90,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249017071

4016249017071

Cena: 12,20 zł

12.20 PLN 2027-05-28 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa bio firmy Allos.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Allos Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO? Sprawdź listę składników:

papryka czerwona* (49 %), nasiona słonecznika*, olej słonecznikowy*, papryka żółta* (9 %), papryka zielona* (4 %), syrop z agawy*, przecier pomidorowy* (3 %), suszone pomidory* (2 %), skrobia ziemniaczana*, koncentrat soku cytrynowego*, sól morska, przyprawy* (cebula w proszku*, czosnek w proszku*, papryka w proszku*), substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, biały pieprz*, (*skł. eko)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia:960 kJ/231 kcal
Tłuszcz:18 g
w tym kwasy nasycone:1,9 g
Węglowodany:11 g
w tym cukry:6,5 g
Błonnik:2,5 g
Białko:5,1 g
Sól:1,2 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera

Producent marki Allos opisuje Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa bio tak:

Odpowiedni dla wegan.
Marka:Allos
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa bio.
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07-07904, Rolnictwo UE, spoza UE, DE-ÖKO-003
Przechowywanie:Po otwarciu przechowywać w temp. chłodniczej.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres zwrotny:Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno

Jakie recenzje zebrał produkt Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa bio marki Allos? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

    Allos Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii koncentraty i przeciery. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 61 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Allos Pasta warzywna ze szpinakiem Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
    i orzeszkami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g
    90,30zł/kg

    Cena: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-12
    Allos Pasta warzywna z pomodorami Allos Pasta warzywna z pomodorami
    cherry i rukolą bezglutenowa BIO 135 g
    90,15zł/kg

    Cena: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-05-28
    Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
    czerwonego 300 ml
    24,67zł/l

    Cena: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-10-30
    Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
    500 g
    8,70zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    Data przyd. 2029-05-05
    Rolnik przecier z ogórków Rolnik przecier z ogórków
    kwaszonych 315 g
    14,57zł/kg

    Cena: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-06-03
    Bio Food Przecier pomidorowy Bio Food Przecier pomidorowy
    bezglutenowy BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-03-14
    Primavika Hummus naturalny Primavika Hummus naturalny
    bezglutenowy 160 g
    60,38zł/kg

    Cena: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-07-01
    Primavika Tahini naturalne Primavika Tahini naturalne
    185 g
    56,22zł/kg

    Cena: 10,40 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-03

    inne produkty marki Allos

    Poznaj produkty marki Allos - w aktualnej ofercie mamy 10 produktów Allos.

    Allos Chałwa miodowa BIO Allos Chałwa miodowa BIO
    75 g
    169,73zł/kg

    Cena: 12,73 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-11-28
    Allos Pasta kremowa z mango i curry Allos Pasta kremowa z mango i curry
    bezglutenowa BIO 140 g
    71,36zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-06-11
    Allos Pasta kremowa z papryką i Allos Pasta kremowa z papryką i
    chili bezglutenowa BIO 140 g
    83,79zł/kg

    Cena: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-03-23
    Allos Pasta kremowa arrabbiata Allos Pasta kremowa arrabbiata
    bezglutenowa BIO 140 g
    79,71zł/kg

    Cena: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-11-28
    Allos Pasta kremowa z pomidorami Allos Pasta kremowa z pomidorami
    cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g
    83,79zł/kg

    Cena: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-05-27
    Allos Mus z mango bezglutenowy BIO Allos Mus z mango bezglutenowy BIO
    200 g
    88,90zł/kg

    Cena: 17,78 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-02-04
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5