Batony Allos to idealna zdrowa przekąska na mały głód w domu, w szkole, w pracy, na wycieczce. Składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli DE-001. Jeśli jeszcze nie znasz ekologicznych batonów Allos, zamów je już dziś w naszym sklepie internetowym. Zamawiając przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Oferujemy najniższe ceny i wygodną dostawę. Im więcej zamówisz, tym niższe będą koszty dostawy.

 
4016249074289 4016249074289 Allos
Allos Mus z mango bezglutenowy BIO Allos Mus z mango bezglutenowy BIO
200 g
88,90zł/kg

Cena: 17,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
4016249150334 4016249150334 Allos
Allos Pasta kremowa arrabbiata Allos Pasta kremowa arrabbiata
bezglutenowa BIO 140 g
79,71zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-28
4016249172350 4016249172350 Allos
Allos Pasta kremowa z awokado Allos Pasta kremowa z awokado
bezglutenowa BIO 140 g
83,79zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
1
Allos Pasta kremowa z awokado
5 5
5 1 Allos Pasta kremowa z awokado
Data przyd. 2027-04-27
4016249150358 4016249150358 Allos
Allos Pasta kremowa z mango i curry Allos Pasta kremowa z mango i curry
bezglutenowa BIO 140 g
71,36zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-11
4016249150365 4016249150365 Allos
Allos Pasta kremowa z papryką i Allos Pasta kremowa z papryką i
chili bezglutenowa BIO 140 g
83,79zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-23
4016249150372 4016249150372 Allos
Allos Pasta kremowa z pomidorami Allos Pasta kremowa z pomidorami
cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g
83,79zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-27
4016249108571 4016249108571 Allos
Allos Pasta warzywna z pomodorami Allos Pasta warzywna z pomodorami
cherry i rukolą bezglutenowa BIO 135 g
90,15zł/kg

Cena: 12,17 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-28
4016249017071 4016249017071 Allos
Allos Pasta warzywna z trzema Allos Pasta warzywna z trzema
rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g
90,37zł/kg

Cena: 12,20 zł

PLN
1
3
Allos Pasta warzywna z trzema
5 5
5 2 Allos Pasta warzywna z trzema
Data przyd. 2027-05-28
4016249017033 4016249017033 Allos
Allos Pasta warzywna ze szpinakiem Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
i orzeszkami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g
90,30zł/kg

Cena: 12,19 zł

PLN
1
1
Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
5 5
5 1 Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
Data przyd. 2027-07-12
 
4016249003531 4016249003531 Allos
Allos Chałwa miodowa BIO Allos Chałwa miodowa BIO
75 g
169,73zł/kg

Cena: 12,73 zł

PLN
1
8
Allos Chałwa miodowa BIO
5 5
5 4 Allos Chałwa miodowa BIO
Data przyd. 2027-11-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5