Cykoria Gorczyca biała

Cykoria
53Cykoria Gorczyca biała
Gorczyca biała - występuje obecnie w krajach strefy umiarkowanej, m.in. w Polsce. Nasiona bezpośrednio po rozgryzieniu mają słodko-mdły smak, później lekko palący. Używa się jej do konserwowania i kwaszenia ogórków, kiszenia kapusty. Całe ziarna można też dodawać m.in. do wędlin, potraw mięsnych, ryb i zup. W postaci sproszkowanej stanowi podstawowy składnik musztardy oraz pieprzu ziołowego. Mieloną gorczycą można przyprawiać drób, mięso wołowe i wieprzowe.
Cykoria Gorczyca białaCykoria Gorczyca biała
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

39,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288150426

5900288150426

Cena: 0,99 zł

0.99 PLN 2028-08-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Gorczyca biała cała firmy Cykoria?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Gorczyca biała cała marki Cykoria:

gorczyca biała cała
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Gorczyca biała cała tak:

Gorczyca biała - występuje obecnie w krajach strefy umiarkowanej, m.in. w Polsce. Nasiona bezpośrednio po rozgryzieniu mają słodko-mdły smak, później lekko palący. Używa się jej do konserwowania i kwaszenia ogórków, kiszenia kapusty. Całe ziarna można też dodawać m.in. do wędlin, potraw mięsnych, ryb i zup. W postaci sproszkowanej stanowi podstawowy składnik musztardy oraz pieprzu ziołowego. Mieloną gorczycą można przyprawiać drób, mięso wołowe i wieprzowe.
Marka:Cykoria
O marce:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Gorczyca biała cała.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Gorczyca biała cała marki Cykoria? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cykoria Gorczyca biała do kategorii przyprawy roślinne jednorodne.

    Prymat gorczyca cała Prymat gorczyca cała
    30 g
    66,33zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-06-30
    Cykoria Gorczyca biała cała Cykoria Gorczyca biała cała
    400 g
    35,95zł/kg

    Cena: 14,38 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-05-30
    Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
    20 g
    105,00zł/kg

    Cena: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-02-28
    Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
    8 g
    248,75zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-30
    Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
    z przepisem na odwrocie 10 g
    199,00zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2029-03-30
    Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
    40 g
    55,50zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-01-30

    inne produkty marki Cykoria

    Firma Cykoria prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 16 grudnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 128 produktów marki Cykoria.

    Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
    20 g
    92,50zł/kg

    Cena: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Data przyd. 2029-02-28
    Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
    błyskawiczny 60 g
    37,67zł/kg

    Cena: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2028-03-30
    Cykoria Chili Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    Data przyd. 2028-01-30
    Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
    ekspresowa 30 torebek 120 g
    44,92zł/kg

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-05-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    truskawkowym 100 g
    56,30zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-11-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    rumowym 100 g
    32,40zł/kg

    Cena: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-11-30
    Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
    Data przyd. 2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5