Zott Monte deser mleczny z czekoladą i orzechami

Zott
44Zott Monte deser mleczny z czekoladą i orzechami
Zott Monte deser mleczny z czekoladą i orzechamiZott Monte deser mleczny z czekoladą i orzechami
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

28,87 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40145990

Cena: 4,33 zł

Kup 12 szt. po 4.26 zł/szt
4.33 PLN 2026-11-07 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Monte deser mleczny z czekoladą i orzechami firmy Zott?

Producent marki Zott opisuje Monte deser mleczny z czekoladą i orzechami tak:

Zott

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Monte deser mleczny z czekoladą i orzechami firmy Zott. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii desery mleczne

    Zott Monte deser mleczny z czekoladą i orzechami w sklepie dodomku.pl należy do kategorii desery mleczne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
    śmietanką o smaku czekoladowym 165 g
    25,82zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-11-07
    Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
    śmietanką o smaku waniliowym 165 g
    25,82zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-10-31
    Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
    Data przyd. 2026-10-22
    Zott Deser z Koroną truskawkowy Zott Deser z Koroną truskawkowy
    175 g
    15,31zł/kg

    Cena: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-16
    Zott Deser z Koroną czekoladowy Zott Deser z Koroną czekoladowy
    Data przyd. 2026-10-31
    Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
    z czekoladą 6 kubków 55 g
    154,91zł/kg

    Cena: 8,52 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-11-09
    Smakija kaszka z sosem z malin Smakija kaszka z sosem z malin
    130 g
    26,23zł/kg

    Cena: 3,41 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-25

    inne produkty marki Zott

    Poznaj produkty marki Zott - w aktualnej ofercie mamy 25 produktów Zott.

    Zott Monte Max deser mleczny 4 Zott Monte Max deser mleczny 4
    kubeczki 400 g
    23,73zł/kg

    Cena: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-11-14
    Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
    laktozy truskawka 150 g
    19,93zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2026-10-14
    Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
    laktozy malina 150 g
    19,93zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-14
    Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
    laktozy wiśnia 150 g
    19,93zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2026-10-14
    Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
    laktozy brzoskwinia 150 g
    19,93zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2026-10-14
    Zott Primo Jogurt naturalny Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    Cena: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    Data przyd. 2026-11-01
    Zott Belriso deser mleczny z ryżem Zott Belriso deser mleczny z ryżem
    Data przyd. 2026-10-18
    Zott Belriso deser mleczny z ryżem Zott Belriso deser mleczny z ryżem
    wanilia 200 g
    17,85zł/kg

    Cena: 3,57 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-11-05
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5