pomińśmietana
zawartość tłuszczu:
marka:
5901873002496 5901873002496 Kanka
P R Z E C E N A -10%
Kanka Śmietana 12% Kanka Śmietana 12%
200 g
11,80zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
2
Kanka Śmietana 12%
5 5
5 6 Kanka Śmietana 12%
Data przyd. 2026-10-09
5904467123119 5904467123119 Maluta
P R Z E C E N A -10%
Maluta śmietana 12% Maluta śmietana 12%

Cena: 3,47 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-07
5901939010014 5901939010014 Piątnica
P R Z E C E N A -10%
Piątnica śmietana do zup 12% Piątnica śmietana do zup 12%
200 ml
17,35zł/l

Cena: 3,47 zł

PLN
1
3
Piątnica śmietana do zup 12%
4 5
4.5 8 Piątnica śmietana do zup 12%
Data przyd. 2026-10-12
5900820019198 5900820019198 Łaciata
P R Z E C E N A -10%
Łaciata Śmietana 18% Łaciata Śmietana 18%
180 g
17,94zł/kg

Cena: 3,23 zł

PLN
1
3
Łaciata Śmietana 18%
5 5
5 2 Łaciata Śmietana 18%
Data przyd. 2026-10-07
5902241726204 5902241726204 Kanka
Kanka Śmietana 18% Kanka Śmietana 18%
200 g
16,80zł/kg

Cena: 3,36 zł

PLN
1
3
Kanka Śmietana 18%
5 5
5 3 Kanka Śmietana 18%
Data przyd. 2026-10-18
5900512983424 5900512983424 Mlekovita
Mlekovita Śmietana 18% bez laktozy Mlekovita Śmietana 18% bez laktozy
200 g
25,20zł/kg

Cena: 5,04 zł

PLN
1
3
Mlekovita Śmietana 18% bez laktozy
5 5
5 1 Mlekovita Śmietana 18% bez laktozy
Data przyd. 2026-10-23
5900512350035 5900512350035 Mlekovita
Mlekovita Śmietana Polska 18% Mlekovita Śmietana Polska 18%
gęsta 200 g
21,70zł/kg

Cena: 4,34 zł

PLN
1
3
Mlekovita Śmietana Polska 18%
5 5
5 9 Mlekovita Śmietana Polska 18%
Data przyd. 2026-10-17
5900512350011 5900512350011 Mlekovita
Mlekovita Śmietana Polska gęsta Mlekovita Śmietana Polska gęsta
12% 200 g
18,90zł/kg

Cena: 3,78 zł

PLN
1
2
Mlekovita Śmietana Polska gęsta
4 5
4.5 11 Mlekovita Śmietana Polska gęsta
Data przyd. 2026-10-18
5902298000050 5902298000050 OSM Piaski
OSM Piaski Śmietana 18% kubek OSM Piaski Śmietana 18% kubek
300 g
17,53zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2026-10-17
5902298003709 5902298003709 OSM Piaski
OSM Piaski Śmietana jogurtowa 9% OSM Piaski Śmietana jogurtowa 9%
kubek 200 g
14,40zł/kg

Cena: 2,88 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-10-13
5900531001109 5900531001109 Piątnica
Piątnica śmietana do zup 12% Piątnica śmietana do zup 12%
400 g
13,80zł/kg

Cena: 5,52 zł

PLN
1
6
Piątnica śmietana do zup 12%
4 5
4.5 8 Piątnica śmietana do zup 12%
Data przyd. 2026-10-27
5900531001130 5900531001130 Piątnica
Piątnica śmietana do zup 18% Piątnica śmietana do zup 18%
400 g
17,48zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Piątnica śmietana do zup 18%
4 5
4.5 18 Piątnica śmietana do zup 18%
Data przyd. 2026-10-21
5900531001031 5900531001031 Piątnica
Piątnica śmietana do zup 18% Piątnica śmietana do zup 18%
200 ml
19,30zł/l

Cena: 3,86 zł

PLN
1
11
Piątnica śmietana do zup 18%
4 5
4.5 31 Piątnica śmietana do zup 18%
Data przyd. 2026-10-21
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5