Zott Belriso deser mleczny z ryżem wanilia

Zott
Zott Belriso deser mleczny z ryżem	 waniliaZott Belriso deser mleczny z ryżem	 wanilia
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-05

pojemność

cena za kilogram

17,85 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040063850

5906040063850

Cena: 3,57 zł

3.57 PLN 2026-11-05 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Deser mleczny z ryżem i sosem czekoladowym. Deser mleczny z ryżem i sosem waniliowym marki Zott?

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera

Producent marki Zott opisuje Deser mleczny z ryżem i sosem czekoladowym. Deser mleczny z ryżem i sosem waniliowym tak:

Zott Belriso
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Deser mleczny z ryżem i sosem czekoladowym. Deser mleczny z ryżem i sosem waniliowym.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +4°C do +8°C.
Rodzaj opakowania:Doniczka
Adres producenta:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole
Adres zwrotny:Zott Polska Sp. z o.o., ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole

inne produkty w kategorii desery mleczne

Zott Belriso deser mleczny z ryżem wanilia w sklepie dodomku.pl należy do kategorii desery mleczne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 35 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Zott Monte drink Napój mleczny Zott Monte drink Napój mleczny
z czekoladą i orzechami laskowymi 200 ml
18,10zł/l

Cena: 3,62 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-12
Zott Belriso deser mleczny z ryżem Zott Belriso deser mleczny z ryżem
Data przyd. 2026-10-18
Zott Belriso deser mleczny z ryżem Zott Belriso deser mleczny z ryżem
czekolada 200 g
17,60zł/kg

Cena: 3,52 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-30
Zott Belriso deser mleczny z ryżem Zott Belriso deser mleczny z ryżem
malina 200 g
17,60zł/kg

Cena: 3,52 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-27
Zott Belriso deser mleczny z ryżem Zott Belriso deser mleczny z ryżem
wiśnia 200 g
17,60zł/kg

Cena: 3,52 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-11-15
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku czekoladowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-07
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku waniliowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-31

inne produkty marki Zott

Czy znasz już markę Zott? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Zott od 28 listopada 2007.

Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
Data przyd. 2026-10-22
Zott Deser z Koroną truskawkowy Zott Deser z Koroną truskawkowy
175 g
15,31zł/kg

Cena: 2,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16
Zott Deser z Koroną czekoladowy Zott Deser z Koroną czekoladowy
Data przyd. 2026-10-31
Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
z czekoladą 6 kubków 55 g
154,91zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-09
Zott Monte Max deser mleczny 4 Zott Monte Max deser mleczny 4
kubeczki 400 g
23,73zł/kg

Cena: 9,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-11-14
Zott Monte deser mleczny Zott Monte deser mleczny
z czekoladą i orzechami 150 g
28,87zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2026-11-07
Zott Jogobella jogurt owocowy bez Zott Jogobella jogurt owocowy bez
laktozy truskawka 150 g
19,93zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5