Cykoria Smakosz extra z natury

Cykoria
55
Bardzo dobrze skomponowana przyprawa, pięknie aromatyzuje potrawy i uwydatnia ich smak. Zawartość soli nie jest za duża.
Polecam.
Cykoria Smakosz extra z natury
53Cykoria Smakosz extra z natury
Cykoria Smakosz extra z naturyCykoria Smakosz extra z natury
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

25,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288153076

5900288153076

Cena: 3,80 zł

Kup 6 szt. po 3.74 zł/szt
3.80 PLN 2028-05-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Smakosz extra z natury marki Cykoria?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cykoria:

sól, warzywa suszone 32% w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, seler, ziemniaki, por, papryka czerwona, pietruszka liść, koper, czosnek), cukier, ekstrakt drożdżowy, przyprawy w zmiennych proporcjach (kurkuma, pieprz czarny), zioła 1% w zmiennych proporcjach (lubczyk liść, kolendra liść), olej rzepakowy.


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Smakosz extra z natury firmy Cykoria? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Monika , 2017-09-21 18:25:45Bardzo dobrze skomponowana przyprawa, pięknie aromatyzuje potrawy i uwydatnia ich smak. Zawartość soli nie jest za duża.
    Polecam.



inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki

Wyrób firmy Cykoria o nazwie Smakosz extra z natury został przypisany do kategorii przyprawy sypkie mieszanki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Podravka Vegeta Natur przyprawa Podravka Vegeta Natur przyprawa
warzywna do potraw 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-06-30
Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-03-31
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
Prymat przyprawa do bigosu Prymat przyprawa do bigosu
Data przyd. 2028-01-31
Prymat przyprawa do flaków Prymat przyprawa do flaków
Data przydatności
2027-11-30
Prymat zioła prowansalskie Prymat zioła prowansalskie
10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2029-08-30
Prymat Przyprawa do mięsa Prymat Przyprawa do mięsa
mielonego 20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2028-07-30

inne produkty marki Cykoria

Poznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 128 produktów Cykoria.

Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-05-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
rumowym 100 g
32,40zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5