Knoppers Jogurt Wafelek mleczno jogurtowy

Knoppers Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Knoppers Jogurt Wafelek mleczno jogurtowyKnoppers Jogurt Wafelek mleczno jogurtowy
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-01

pojemność

cena za kilogram

70,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40144665

Cena: 1,77 zł

1.77 PLN 2027-08-01 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne) marki Knoppers?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne) marki Knoppers:

cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (12,5 %), odtłuszczone mleko w proszku (8 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,7 %), jogurt w proszku (z mleka) (3,5 %), orzechy laskowe (2,2 %), tłuszcz mleczny (2,1 %), pełnotłuste mleko w proszku (2 %), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, syrop glukozowy, jogurt z odtłuszczonego mleka w proszku (0,4 %), emulgator: lecytyny (z soi), sól, naturalne aromaty, słodka serwatka w proszku (z mleka), skrobia pszenna, skrobia modyfikowana, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, kwas: kwas cytrynowy, mielone orzeszki ziemne
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna2328 kJ/558 kcal
Tłuszcz34,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone21,1 g
Węglowodany53,0 g
w tym cukry37,4 g
Białko7,2 g
Sól0,47 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Knoppers opisuje Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne) tak:

Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Marka:Knoppers
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne).
Przechowywanie:Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Produkt Wafelek nadziewany (32,4 % nadzienie z kremu jogurtowego z siekanymi orzechami laskowymi, 30,2 % nadzienie mleczne) firmy Knoppers znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:

Sante Baton zbożowy Smart Team Sante Baton zbożowy Smart Team
25 g
79,60zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-04-20
Knoppers wafelek Knoppers wafelek
Data przyd. 2027-01-11
Knoppers Peanut Wafelek mleczno Knoppers Peanut Wafelek mleczno
orzeszkowy 25 g
70,80zł/kg

Cena: 1,77 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-07-01
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
45 g
73,78zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-26
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-01-31
Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
128
Data przyd. 2027-06-30
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5