Prymat imbir mielony

Prymat Warto wiedzieć: Imbir mielony ma intensywny, lekko gorzkawy smak oraz silny korzenny aromat z odświeżającą, słodkawą nutą. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - herbaty - pierników - puddingów - pikli Nietypowe zastosowanie: Szczyptę imbiru warto dodać do rosołu czy egzotycznych bulionów.
Prymat imbir mielonyPrymat imbir mielony
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-03-31

pojemność

cena za kilogram

132,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000659

5901135000659

Cena: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-03-31 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Imbir mielony firmy Prymat?

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Prymat opisuje Imbir mielony tak:

Warto wiedzieć: Imbir mielony ma intensywny, lekko gorzkawy smak oraz silny korzenny aromat z odświeżającą, słodkawą nutą. Pasuje do: - dań kuchni azjatyckiej - owoców morza - herbaty - pierników - puddingów - pikli Nietypowe zastosowanie: Szczyptę imbiru warto dodać do rosołu czy egzotycznych bulionów.
Cechy:pełne aromatu zioła i przyprawy
Marka:Prymat
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Imbir mielony.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Prymat imbir mielony do kategorii przyprawy roślinne jednorodne.

Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
mielone 15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-02-28
Prymat ziele angielskie Prymat ziele angielskie
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2029-06-30
Prymat cynamon mielony Prymat cynamon mielony
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-06-30
Prymat pieprz biały mielony Prymat pieprz biały mielony
15 g
148,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2029-02-28
Prymat pieprz kolorowy ziarnisty Prymat pieprz kolorowy ziarnisty
15 g
148,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-30
Prymat owoc jałowca Prymat owoc jałowca
15 g
142,00zł/kg

Cena: 2,13 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-02-28
Cykoria Goździki Cykoria Goździki
15 g
199,33zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-02-28
Cykoria Kurkuma mielona Cykoria Kurkuma mielona
15 g
116,00zł/kg

Cena: 1,74 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2028-06-30

inne produkty marki Prymat

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Prymat? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-03-31
Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-30
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
40 g
55,50zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5