Hektor Ogórki konserwowe kaszubskie

Hektor
Hektor Ogórki konserwowe kaszubskieHektor Ogórki konserwowe kaszubskie
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

11,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000871

5904747000871

Cena: 9,99 zł

Kup 8 szt. po 9.84 zł/szt
9.99 PLN 2027-10-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ogórki konserwowe kaszubskie firmy Hektor.

Producent marki Hektor opisuje Ogórki konserwowe kaszubskie tak:

Hektor

inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Hektor Ogórki konserwowe kaszubskie do kategorii warzywa konserwowe i kiszone.

Hektor Papryka konserwowa Hektor Papryka konserwowa
900 ml
11,49zł/l

Cena: 10,34 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kapusta kiszona Hektor Kapusta kiszona
900 g
7,37zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Sałatka obiadowa firmowa Hektor Sałatka obiadowa firmowa
900 g
9,12zł/kg

Cena: 8,21 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Groszek konserwowy Hektor Groszek konserwowy
900 g
9,87zł/kg

Cena: 8,88 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-30
Hektor Ogórki kiszone Hektor Ogórki kiszone
900 ml
11,48zł/l

Cena: 10,33 zł

PLN
1
36
Data przydatności
2027-10-30
Rolnik Sałatka grecka Rolnik Sałatka grecka
900 ml
11,10zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2028-06-20
Hektor Sałatka Wiejska z zielonych Hektor Sałatka Wiejska z zielonych
pomidorów 900 ml
7,40zł/l

Cena: 6,66 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-09-30
Provitus konserwowe ogórki Provitus konserwowe ogórki
latosie 640 g
16,41zł/kg

Cena: 10,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30

inne produkty marki Hektor

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Hektor? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Hektor Kompot wiśniowy Hektor Kompot wiśniowy
900 g
15,08zł/kg

Cena: 13,57 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-10-30
Hektor Kompot truskawkowy Hektor Kompot truskawkowy
900 g
11,58zł/kg

Cena: 10,42 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-30
Hektor Kompot śliwkowy Hektor Kompot śliwkowy
900 g
9,99zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-09-30
Hektor Kompot z czarnej porzeczki Hektor Kompot z czarnej porzeczki
900 g
16,16zł/kg

Cena: 14,54 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Hektor Kompot agrestowy Hektor Kompot agrestowy
900 g
12,04zł/kg

Cena: 10,84 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-08-30
Hektor Szczaw siekany Hektor Szczaw siekany
270 g
15,48zł/kg

Cena: 4,18 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5