Monini Olej z pestek winogron

Monini Olej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.\n\nOlej z pestek Monini idealny do...\n...smażenia, ...grillowania, ...pieczenia
Monini Olej z pestek winogronMonini Olej z pestek winogron
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-22

pojemność

cena za litr

30,25 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80054696

Cena: 30,25 zł

Kup 6 szt. po 29.80 zł/szt
30.25 PLN 2027-11-22 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Olej z pestek winogron marki Monini?

Jak powstał produkt Olej z pestek winogron firmy Monini - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

olej z pestek winogron
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu
Wartość energetyczna 3404 kJ
828 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Tłuszcz w tym:92 g
kwasy nasycone 11 g
jednonienasycone 24 g
wielonienasycone 57 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Producent marki Monini opisuje Olej z pestek winogron tak:

Olej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.
Olej z pestek Monini idealny do...
...smażenia, ...grillowania, ...pieczenia
Cechy:smażenie-grill-pieczenie
Marka:Monini
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Olej z pestek winogron
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:MONINI S.p. A.
S.S. Flaminia KM. 129
06049 Spoleto (PG)
Włochy
Adres zwrotny:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Monini Olej z pestek winogron w sklepie dodomku.pl należy do kategorii olej, oliwa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 12,18 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-04
Bartek olej słonecznikowy Bartek olej słonecznikowy
1 litr

Cena: 12,33 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-28
Polski olej rzepakowy Polski olej rzepakowy
1 litr

Cena: 9,25 zł

PLN
1
108
Data przyd. 2027-09-04
Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek
1 litr

Cena: 32,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-12-30
P R Z E C E N A -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

Cena: 14,92 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-11-30
Big Nature Olej lniany tłoczony Big Nature Olej lniany tłoczony
na zimno 1 litr

Cena: 26,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-17
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek bazylia 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-17
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cytryna 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-25

inne produkty marki Monini

Czy znasz już markę Monini? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Monini od 12 maja 2008.

Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cztery pieprze 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-16
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek rozmaryn 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-18
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-27
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
Monini Przyprawa na bazie oliwy Monini Przyprawa na bazie oliwy
z oliwek biała trufla 250 ml
99,24zł/l

Cena: 24,81 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-03
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek czosnek & chili 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5