Monini Delicato Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia

Monini
53Monini Delicato Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Delicato może być stosowana do wypieków jako zdrowszy tłuszcz. Świetnie nadaje się również do przygotowania domowego majonezu oraz delikatnego wzbogacenia wszelkich potraw.
Monini Delicato Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczeniaMonini Delicato Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-06

pojemność

cena za litr

58,28 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510001563

8005510001563

Cena: 29,14 zł

29.14 PLN 2027-11-06 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Delicato Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia firmy Monini.

Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość Energetyczna3404 kJ
Wartość Energetyczna828 kcal
Tłuszcz w tym:92 g
Kwasy nasycone14 g
Jednonienasycone69 g
Wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry:0 g
Błonnik0 g
Białko0 g
Sól0 g
Witamina E17 mg*
*142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Producent marki Monini opisuje Delicato Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia tak:

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Od 1920 roku firma Monini specjalizuje się w produkcji i selekcji oliw z oliwek najwyższej jakości - rodzinnej pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Oliwa Delicato może być stosowana do wypieków jako zdrowszy tłuszcz. Świetnie nadaje się również do przygotowania domowego majonezu oraz delikatnego wzbogacenia wszelkich potraw.
Cechy:uniwersalne zastosowanie
Marka:Monini
Przechowywanie:Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. Zakręcić butelkę po użyciu. W niskiej temperaturze może zmętnieć bez zmian dla jakości.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Delicato Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia marki Monini? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii olej, oliwa

    Wyrób firmy Monini o nazwie Delicato Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia został przypisany do kategorii olej, oliwa. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
    najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
    58,28zł/l

    Cena: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-08-27
    Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
    najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
    62,52zł/l

    Cena: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-01-27
    Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
    virgin BIO 500 ml
    72,90zł/l

    Cena: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-10-01
    Basso Oliwa z oliwek najwyższej Basso Oliwa z oliwek najwyższej
    jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
    57,16zł/l

    Cena: 28,58 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-28
    Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek Basso Oliwa z wytłoczyn z oliwek
    500 ml
    38,92zł/l

    Cena: 19,46 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-12-12
    Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
    Data przyd. 2027-10-22
    Bio Planete Olej sałatkowy Bio Planete Olej sałatkowy
    tłoczony na zimno BIO 500 ml
    47,98zł/l

    Cena: 23,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-03-30
    Bio Planete Olej do gotowania Bio Planete Olej do gotowania
    i smażenia BIO 500 ml
    39,98zł/l

    Cena: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-30

    inne produkty marki Monini

    Firma Monini prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 16 produktów marki Monini.

    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek bazylia 250 ml
    91,96zł/l

    Cena: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-06-17
    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek cytryna 250 ml
    94,44zł/l

    Cena: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-25
    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek cztery pieprze 250 ml
    94,44zł/l

    Cena: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-08-16
    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek rozmaryn 250 ml
    94,44zł/l

    Cena: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-12-18
    Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
    1 litr

    Cena: 30,25 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-11-22
    Monini Przyprawa na bazie oliwy Monini Przyprawa na bazie oliwy
    z oliwek biała trufla 250 ml
    99,24zł/l

    Cena: 24,81 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-09-03
    Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
    oliwek czosnek & chili 250 ml
    91,96zł/l

    Cena: 22,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-12-24
    Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
    najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 200 ml
    89,00zł/l

    Cena: 17,80 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-08-11
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5