Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek czosnek & chili

Monini
Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek czosnek & chiliMonini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek czosnek & chili
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-24

pojemność

cena za litr

91,96 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80481522

Cena: 22,99 zł

22.99 PLN 2027-12-24 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Przyprawa na bazie oliwy z oliwek czosnek & chili firmy Monini.

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek czosnek & chili w sklepie dodomku.pl należy do kategorii olej, oliwa. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 62 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek bazylia 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-17
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cytryna 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-25
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cztery pieprze 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-16
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek rozmaryn 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-18
Monini Przyprawa na bazie oliwy Monini Przyprawa na bazie oliwy
z oliwek biała trufla 250 ml
99,24zł/l

Cena: 24,81 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-03
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-18
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z pomidorami czosnkiem i bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-11-19

inne produkty marki Monini

Czy znasz już markę Monini? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Monini od 12 maja 2008.

Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-27
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
1 litr

Cena: 30,25 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-11-22
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 200 ml
89,00zł/l

Cena: 17,80 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-08-11
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek pomarańcza 250 ml
99,40zł/l

Cena: 24,85 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-22
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek o smaku borowika 250 ml
91,24zł/l

Cena: 22,81 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-04-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5