Prymat Majeranek suszony

Prymat
55
bardzo aromatycznyPrymat Majeranek suszony
48Prymat Majeranek suszony
Warto wiedzieć: Majeranek ma przyjemny ziołowy aromat. Świetnie sprawdza się w typowych daniach polskiej kuchni. Dodaje się go na końcu gotowania, aby zachować jego delikatny smak. Pasuje do: - sosów - sałatek - fasoli - żurku i barszczu białego Nietypowe zastosowanie: Dodaj go do wegańskiego „smalcu” z fasoli.
Prymat Majeranek suszonyPrymat Majeranek suszony
masa netto

masa netto

8 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

248,75 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Poland

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000543

5901135000543

Cena: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-05-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Majeranek suszony marki Prymat?

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Prymat opisuje Majeranek suszony tak:

Warto wiedzieć: Majeranek ma przyjemny ziołowy aromat. Świetnie sprawdza się w typowych daniach polskiej kuchni. Dodaje się go na końcu gotowania, aby zachować jego delikatny smak. Pasuje do: - sosów - sałatek - fasoli - żurku i barszczu białego Nietypowe zastosowanie: Dodaj go do wegańskiego „smalcu” z fasoli.
Cechy:pełne aromatu zioła i przyprawy
Marka:Prymat
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Majeranek suszony.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Majeranek suszony marki Prymat? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • 2017-10-10 21:56:17bardzo aromatyczny



inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Prymat Majeranek suszony do kategorii przyprawy roślinne jednorodne.

Prymat Oregano Prymat Oregano
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2029-07-30
Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść Cykoria Aromatyczna Kuchnia Liść
laurowy suszony 8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-06-30
Cykoria majeranek suszony duże Cykoria majeranek suszony duże
opakowanie XXL 80 g
56,50zł/kg

Cena: 4,52 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Cykoria Majeranek suszony Cykoria Majeranek suszony
10 g
127,00zł/kg

Cena: 1,27 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Kamis Majeranek suszony Kamis Majeranek suszony
7 g
395,71zł/kg

Cena: 2,77 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-02-07
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30

inne produkty marki Prymat

Firma Prymat prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 13 października 2008 - aktualnie dostępnych jest 59 produktów marki Prymat.

Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-03-31
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
40 g
55,50zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-30
Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
mielone 15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-02-28
Prymat sól peklowa Prymat sól peklowa
50 g
47,40zł/kg

Cena: 2,37 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-09-30
Prymat ziele angielskie Prymat ziele angielskie
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5