Cykoria Curry

Cykoria
55
Polecam Cykoria Curry
412Cykoria Curry
Curry jest jedną z najbardziej znanych na świecie, a zarazem najstarszych mieszanek przyprawowych. W skład przyprawy curry może wchodzić od kilku do kilkunastu ziół i przypraw, z których istotną rolę odgrywa kurkuma (sproszkowane indyjskie kłącze o złocistej barwie) - nadająca przyprawie charakterystyczny kolor i zapach. Przyprawa ma słodko-ostry smak. Curry stosuje się najczęściej do potraw mięsnych, zwłaszcza drobiu, wieprzowiny i baraniny oraz sosów, warzyw i dań z ryżu.
Cykoria CurryCykoria Curry
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

72,00 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288005627

5900288005627

Cena: 1,80 zł

1.80 PLN 2028-05-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Curry. Mieszanka przyprawowa firmy Cykoria.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Curry. Mieszanka przyprawowa marki Cykoria:

przyprawy (kurkuma, kolendra, kozieradka, kmin rzymski, imbir, gorczyca, koper włoski, chili, cynamon, gałka muszkatołowa, pieprz czarny, goździki, kardamon)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna:1360 kJ / 326 kcal
Tłuszcz:9,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,9 g
Węglowodany:34 g
w tym cukry:2,5 g
Błonnik:26 g
Białko:13 g
Sól:0,19 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Curry. Mieszanka przyprawowa tak:

Curry jest jedną z najbardziej znanych na świecie, a zarazem najstarszych mieszanek przyprawowych. W skład przyprawy curry może wchodzić od kilku do kilkunastu ziół i przypraw, z których istotną rolę odgrywa kurkuma (sproszkowane indyjskie kłącze o złocistej barwie) - nadająca przyprawie charakterystyczny kolor i zapach. Przyprawa ma słodko-ostry smak. Curry stosuje się najczęściej do potraw mięsnych, zwłaszcza drobiu, wieprzowiny i baraniny oraz sosów, warzyw i dań z ryżu.
Marka:Cykoria
O marce:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Curry. Mieszanka przyprawowa.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Curry. Mieszanka przyprawowa marki Cykoria? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:51:44Polecam



inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki

Wyrób firmy Cykoria o nazwie Curry. Mieszanka przyprawowa został przypisany do kategorii przyprawy sypkie mieszanki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Prymat przyprawa do ziemniaków Prymat przyprawa do ziemniaków
i frytek 25 g
93,20zł/kg

Cena: 2,33 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2029-07-30
Radix-Bis Czubrica zielona Radix-Bis Czubrica zielona
25 g
143,20zł/kg

Cena: 3,58 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-02
Radix-Bis Czubrica czerwona Radix-Bis Czubrica czerwona
25 g
143,20zł/kg

Cena: 3,58 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-02
Radix-Bis Zioła Babci Jadzi Radix-Bis Zioła Babci Jadzi
25 g
119,60zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-24
Radix-Bis 19 ziół Brata Alberta Radix-Bis 19 ziół Brata Alberta
Data przyd. 2027-07-02
Prymat Przyprawa do kurczaka Prymat Przyprawa do kurczaka
pikantna 25 g
79,60zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-07-30
Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-03-31

inne produkty marki Cykoria

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Cykoria? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-05-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
rumowym 100 g
32,40zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5