Prymat Przyprawa do sałatek

Prymat
Prymat Przyprawa do sałatekPrymat Przyprawa do sałatek
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

111,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000338

5901135000338

Cena: 2,22 zł

2.22 PLN 2028-05-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Przyprawa do sałatek marki Prymat?

Producent marki Prymat opisuje Przyprawa do sałatek tak:

Prymat

inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki

Produkt Przyprawa do sałatek firmy Prymat znajduje się w kategorii przyprawy sypkie mieszanki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy sypkie mieszanki:

Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
Prymat przyprawa do bigosu Prymat przyprawa do bigosu
Data przyd. 2028-01-31
Prymat przyprawa do flaków Prymat przyprawa do flaków
Data przydatności
2027-11-30
Prymat Przyprawa do mięsa Prymat Przyprawa do mięsa
mielonego 20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2028-07-30
Prymat Przyprawa do gulaszu Prymat Przyprawa do gulaszu
Data przyd. 2028-07-30
Prymat Przyprawa do spaghetti Prymat Przyprawa do spaghetti
20 g
111,50zł/kg

Cena: 2,23 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2028-04-30
Prymat Przyprawa grillowa Pikantna Prymat Przyprawa grillowa Pikantna
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2029-04-30

inne produkty marki Prymat

Poznaj produkty marki Prymat - w aktualnej ofercie mamy 59 produktów Prymat.

Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-03-31
Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-30
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
40 g
55,50zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-30
Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
mielone 15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5