Batom Cytryna z imbirem w syropie BIO

Batom

Idealny dodatek do napojów, deserów, słodkich dań. Produkt pasteryzowany.

Batom Cytryna z imbirem w syropie BIOBatom Cytryna z imbirem w syropie BIO
BIO
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-05

pojemność

cena za kilogram

72,68 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709954915

5907709954915

Cena: 15,99 zł

15.99 PLN 2027-02-05 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Cytryna z imbirem w syropie BIO marki Batom?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Batom:

cytryna* (41 %), cukier trzcinowy* (40 %), woda, imbir* (1 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 747 kJ / 176 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 43 g
w tym cukry: 40 g
Białko: 0,5 g
Sól: 0,09 g


Producent marki Batom opisuje Cytryna z imbirem w syropie BIO tak:

Idealny dodatek do napojów, deserów, słodkich dań. Produkt pasteryzowany.


inne produkty w kategorii owoce w syropie

Batom Cytryna z imbirem w syropie BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii owoce w syropie. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 18 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Amaizin Ananas plastry w soku Amaizin Ananas plastry w soku
własnym BIO 400 g
43,90zł/kg

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-26
Sandra liczi w syropie Sandra liczi w syropie
Bez konserwantów 565 g
18,27zł/kg

Cena: 10,32 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-06-15
P R Z E C E N A -10%
Sandra mandarynki w syropie Sandra mandarynki w syropie
312 g
23,65zł/kg

Cena: 7,38 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-12-31
Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Wiśnie drylowane
720 ml
24,99zł/l

Cena: 17,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-12-31
MK Brzoskwinie połówki MK Brzoskwinie połówki
w lekkim syropie 820 g
9,74zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-12-31
MK Ananas plastry MK Ananas plastry
w lekkim syropie 565 g
12,71zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2028-04-26
Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim Aarts Brzoskwinie plastry w lekkim
syropie BIO 350 g
47,31zł/kg

Cena: 16,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-12-01
Helcom Ananas kawałki w lekkim Helcom Ananas kawałki w lekkim
syropie ( masa netto po odsączeniu 340g) 565 g
12,96zł/kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
94
Data przydatności
2027-06-30

inne produkty marki Batom

Czy znasz już markę Batom? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Batom od 19 października 2012.

Batom Sok malinowy NFC BIO Batom Sok malinowy NFC BIO
330 ml
87,45zł/l

Cena: 28,86 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10
Batom Syrop malinowy BIO Batom Syrop malinowy BIO
330 ml
81,79zł/l

Cena: 26,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-09-10
Batom ekologiczne powidło śliwkowe Batom ekologiczne powidło śliwkowe
B/C BIO 270 g
107,37zł/kg

Cena: 28,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-16
Batom Soda oczyszczona Batom Soda oczyszczona
1 kg
15,00zł/kg

Cena: 15 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2028-03-03
Batom Erytrytol Batom Erytrytol
500 g
38,74zł/kg

Cena: 19,37 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-25
Batom ekologiczna włoszczyzna Batom ekologiczna włoszczyzna
suszona BIO 75 g
162,13zł/kg

Cena: 12,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-01
Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone Batom Włoszczyzna.Warzywa suszone
BIO 150 g
128,47zł/kg

Cena: 19,27 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-03-01
Batom Witamina C 1000 mg Batom Witamina C 1000 mg
250 g
62,00zł/kg

Cena: 15,50 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-01-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5