Ksylitol - cukier z brzozy

Sodasan
51Ksylitol - cukier z brzozy

Ksylitol jest naturalną substancją słodzącą, zamiennikiem dla tradycyjnego cukru. Produkowany jest z kory brzozy i nazywany zastępczo cukrem z brzozy. Wygląda i smakuje jak tradycyjny cukier. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami:

  • posiada ok. 40% mniej kalorii niż tradycyjny cukier.
  • zmniejsza łaknienie na cukier.
  • zapobiega próchnicy, reminalizuje szkliwo, przywraca właściwe pH w ustach
  • hamuje rozwój oraz likwiduje warunki sprzyjające namnażaniu pleśni i drożdżaków w przewodzie pokarmowym np. Candida albicans.
  • ma korzystny wpływ na mineralizację kości i jest zalecany w profilaktyce osteoporozy dzięki zwiększeniu przyswajalności wapnia.
  • posiada czternastokrotnie niższy Indeks Glikemiczny (IG = 9), trawienie odbywa się przy niskim udziale insuliny, obniżając poziom glukozy we krwi.
  • bezpieczny zamiennik cukru w diecie dla diabetyków.

100% naturalny, oryginalny produkt Fiński

Ksylitol - cukier z brzozyKsylitol - cukier z brzozy
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-24

pojemność

cena za kilogram

43,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231026

5903111231026

Cena: 21,75 zł

21.75 PLN 2028-06-24 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ksylitol - cukier z brzozy firmy Sodasan?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ksylitol - cukier z brzozy marki Sodasan:

Skład: 100% ksylitol.


Producent marki Sodasan opisuje Ksylitol - cukier z brzozy tak:

Ksylitol jest naturalną substancją słodzącą, zamiennikiem dla tradycyjnego cukru. Produkowany jest z kory brzozy i nazywany zastępczo cukrem z brzozy. Wygląda i smakuje jak tradycyjny cukier. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami:

  • posiada ok. 40% mniej kalorii niż tradycyjny cukier.
  • zmniejsza łaknienie na cukier.
  • zapobiega próchnicy, reminalizuje szkliwo, przywraca właściwe pH w ustach
  • hamuje rozwój oraz likwiduje warunki sprzyjające namnażaniu pleśni i drożdżaków w przewodzie pokarmowym np. Candida albicans.
  • ma korzystny wpływ na mineralizację kości i jest zalecany w profilaktyce osteoporozy dzięki zwiększeniu przyswajalności wapnia.
  • posiada czternastokrotnie niższy Indeks Glikemiczny (IG = 9), trawienie odbywa się przy niskim udziale insuliny, obniżając poziom glukozy we krwi.
  • bezpieczny zamiennik cukru w diecie dla diabetyków.

100% naturalny, oryginalny produkt Fiński


Marka:Sodasan

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ksylitol - cukier z brzozy firmy Sodasan. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii cukier

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ksylitol - cukier z brzozy do kategorii cukier.

    Santini Ksylitol Santini Ksylitol
    500 g
    62,88zł/kg

    Cena: 31,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-04-17
    Cukier Diamant w kostkach Cukier Diamant w kostkach
    500 g
    13,06zł/kg

    Cena: 6,53 zł

    PLN
    1
    15
    Bio Planet Cukier trzcinowy Bio Planet Cukier trzcinowy
    brązowy demerara BIO 500 g
    20,42zł/kg

    Cena: 10,21 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-02-28
    Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
    nierafinowany 500 g
    12,62zł/kg

    Cena: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
    nierafinowany drobny 500 g
    12,72zł/kg

    Cena: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Bio Planet Cukier trzcinowy jasny Bio Planet Cukier trzcinowy jasny
    BIO 500 g
    17,00zł/kg

    Cena: 8,50 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2028-09-30
    Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
    500 g
    14,48zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-26
    Ekologiko Ekologiczny cukier Ekologiko Ekologiczny cukier
    trzcinowy brązowy 500 g
    18,94zł/kg

    Cena: 9,47 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-02-27

    inne produkty marki Sodasan

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sodasan? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
    do prania Color detergent 1.5 litra
    25,48zł/l

    Cena: 38,22 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan ekologiczny środek Sodasan ekologiczny środek
    do czyszczenia na bazie octu BIO 1 litr

    Cena: 21,68 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Ekologiczne mleczko Sodasan Ekologiczne mleczko
    do czyszczenia 500 ml
    33,18zł/l

    Cena: 16,59 zł

    PLN
    1
    1
    Sodasan płyn do czyszczenia kabin Sodasan płyn do czyszczenia kabin
    prysznicowych i łazienek w sprayu 500 ml
    41,24zł/l

    Cena: 20,62 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
    Sensitive 1.5 litra
    25,71zł/l

    Cena: 38,56 zł

    PLN
    1
    2
    Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
    mydło roślinne w płynie BIO Sensitive oliwkowe 300 ml
    61,43zł/l

    Cena: 18,43 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2036-11-25
    Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
    mydło o zapachu trawy cytrynowej i imbiru BIO 100 g
    111,60zł/kg

    Cena: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-10-16
    Sodasan Cosmetics ekologiczne Sodasan Cosmetics ekologiczne
    mydło o zapachu migdałów i awokado BIO 100 g
    111,60zł/kg

    Cena: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-09-01
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5