Wolność Zajączek z polewy o smaku kakaowo-mlecznym

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2294 kJ / 546 kcal |
| Tłuszcz | 32 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Węglowodany | 60 g |
| w tym cukry | 60 g |
| Białko | 2,5 g |
| Sól | <0,01 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
krem kakaowo-orzechowy* 65 %: daktyle w proszku* 29,5 %, mąka ryżowa*, olej słonecznikowy*, tłuszcz kakaowy*, proszek kokosowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszcz(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Me_Gusto_Wafelek_z_kremem_kakaowo_orzechowym_slodzony_daktylami_BIO/113239.html2027-06-02
krem arachidowy* 65 %: ORZESZKI ZIEMNE* 90 %, tłuszcz kakaowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), sól 0,6 %. wafel* 35 %: mąka PSZENNA*, olej słonecznikowy*, emulgator: l(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Me_Gusto_Wafelek_z_kremem_arachidowym_i_sola_bez_dodatku_cukru_BIO/113240.html2027-06-11
czekolada MLECZNA 31,5 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, olej palmowy,(...)
Cena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Kinder_Bueno_baton/18159.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_smietankowy/20228.htmlczekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz mleczny, emu(...)
Cena: 2,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Grzeski_wafel_w_czekoladzie_naturalnej/20798.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), orzechy laskowe prażone, mielone 4,2 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszcz(...)
Cena: 4,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_orzechowe/30133.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone 5,1 %, skrobia, olej rzepakowy, śmietanka w proszku 0,3 % (z mleka), emulgato(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_smietankowe/30134.html






Koszyk z zakupami