Wolność Baranek z polewy białej

cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, rzepakowy) całkowicie utwardzony, serwatka (z mleka) w proszku 14%, laktoza 2%, emulgatory: lecytyny (z soi), E476, aromat
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2379 kJ / 566 kcal |
| Tłuszcz: | 37 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 15 g |
| Węglowodany: | 57 g |
| w tym cukry: | 57 g |
| Białko: | 1,7 g |
| Sól: | 0,02 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 2 ocen.
czekolada MLECZNA 40 % (cukier, MLEKO pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, MLEKO odtłuszczone w proszku (18 %), ole(...)
Cena: 7,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Kinder_Chocolate_Batoniki_z_mlecznej_czekolady_z_nadzieniem_mlecznym/42001.htmlczekolada MLECZNA 31,5 % (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, MLEKO odtłuszczone w proszku, MASŁO odwodnione, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, olej palmowy,(...)
Cena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Kinder_Bueno_baton/18159.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_smietankowy/20228.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,1 %, skrobia, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniając(...)
Cena: 1,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Grzeski_wafel_bez_czekolady_Dziel_na_6_kakaowy/20797.htmlczekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz mleczny, emu(...)
Cena: 2,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Grzeski_wafel_w_czekoladzie_naturalnej/20798.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), orzechy laskowe prażone, mielone 4,2 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszcz(...)
Cena: 4,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_orzechowe/30133.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone 5,1 %, skrobia, olej rzepakowy, śmietanka w proszku 0,3 % (z mleka), emulgato(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_smietankowe/30134.html






Koszyk z zakupami