Włocławek ketchup łagodny

Włocławek
51Włocławek ketchup łagodny
Bez konserwantów.
Włocławek ketchup łagodnyWłocławek ketchup łagodny
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

18,39 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248002076

5901248002076

Cena: 6,99 zł

Kup 10 szt. po 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-09-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Ketchup łagodny. Pasteryzowany marki Włocławek?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Włocławek:

pomidory (161 g pomidorów zużyto na 100 g produktu, w tym pomidory z Kujaw 83 g), cukier, przeciery z selera (7,3 %) i cebuli (6,7 %), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia449 kJ / 106 kcal
tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany23 g
- w tym cukry23 g
białko1,7 g
sól1,6 g

Seler : Zawiera

Producent marki Włocławek opisuje Ketchup łagodny. Pasteryzowany tak:

Bez konserwantów.
Cechy:Polski Producent, z pomidorami z Kujaw, oryginalna receptura i smak od lat
Marka:Włocławek
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ketchup łagodny. Pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Ketchup łagodny. Pasteryzowany marki Włocławek? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii ketchup

    Włocławek ketchup łagodny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ketchup. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 46 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny Dagoma Ketchup Kaszubski łagodny
    380 g
    25,53zł/kg

    Cena: 9,70 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2028-08-21
    Włocławek Ketchup pikantny 380 g Włocławek Ketchup pikantny 380 g
    380 g
    18,39zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-07-30
    Dagoma Ketchup Kaszubski ostry Dagoma Ketchup Kaszubski ostry
    Data przydatności
    2028-06-23
    Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
    Bez konserwantów 480 g
    15,63zł/kg

    Cena: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-06-20
    Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
    łagodny 200 g
    23,65zł/kg

    Cena: 4,73 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-08-30
    P R Z E C E N A -10%
    Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
    480 g
    12,58zł/kg

    Cena: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-12-30
    Roleski Ketchup Markowy łagodny Roleski Ketchup Markowy łagodny
    450 g
    16,73zł/kg

    Cena: 7,53 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-08-17
    Roleski Ketchup łagodny worek XXL Roleski Ketchup łagodny worek XXL
    2 kg
    12,58zł/kg

    Cena: 25,16 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-03-12

    inne produkty marki Włocławek

    Poznaj produkty marki Włocławek - w aktualnej ofercie mamy 7 produktów Włocławek.

    Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
    pikantny 200 g
    23,65zł/kg

    Cena: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-08-30
    Włocławek ketchup pikantny Włocławek ketchup pikantny
    Data przyd. 2027-02-20
    Włocławek Koncentrat pomidorowy Włocławek Koncentrat pomidorowy
    30% 190 g
    27,11zł/kg

    Cena: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2028-05-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5