Winiary Bulion cielęcy 120 g (12 kostek)

sól, olej palmowy, skrobia kukurydziana, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, suszone mięso wołowe 2,2 %, suszone warzywa 2,1 % (ceb(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_Bulion_cielecy_120_g_12_kostek/41727.html2027-01-31
| Wartości odżywcze (%) | W 100 ml bulionu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 27 kJ |
| Wartość energetyczna | 6 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 0,4 g |
| w tym cukry | 0,1 g |
| Błonnik | 0,0 g |
| Białko | 0,1 g |
| Sól | 0,92 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 60 porcji. | |
| Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka. | |
| **po przyrządzeniu z 1 kostką/litr |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), cukier, przyprawy, tłuszcz drob(...)
Cena: 3,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_rosol_drobiowy/19214.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korze(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Warzywny_6_kostek/19215.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą), cukier, suszone warzywa 2,8 % (cebula, c(...)
Cena: 5,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_6_kostek_z_grzybami_lesnymi/28664.htmlsól, olej palmowy, skrobia kukurydziana, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), cukier, barwnik (karmel), suszone mięso wołowe (2,2 %), ekstra(...)
Cena: 3,38 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_Wolowy_6_kostek/28665.htmlsól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą, selerem), cukier, przyprawy, tłuszcz drob(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_12_kostek_Rosol_drobiowy/29211.htmlsól, olej palmowy, skrobia ziemniaczana, aromaty (z pszenicą), wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), suszone mięso wołowe 2,2 %, cukier, susz(...)
Cena: 5,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Winiary_bulion_w_kostkach_12_kostek_rosol_wolowy/34202.html






Koszyk z zakupami