Jamar Ocet jablkowy naturalnie mętny

Jamar
51Jamar Ocet jablkowy naturalnie mętny
Produkt otrzymany z wina jabłkowego w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Jamar Ocet jablkowy naturalnie mętnyJamar Ocet jablkowy naturalnie mętny
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-25

pojemność

cena za litr

27,04 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844100619

5901844100619

Cena: 6,76 zł

6.76 PLN 2028-02-25 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ocet jabłkowy 6 % kwasowości firmy Jamar.

Producent marki Jamar opisuje Ocet jabłkowy 6 % kwasowości tak:

Produkt otrzymany z wina jabłkowego w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Cechy:Produkt polski
Marka:Jamar
O marce:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na górze opakowania. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Przygotowanie i stosowanie:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1. Stosować do marynat, sałatek, dressingów.
Rodzaj opakowania:Butelka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Ocet jabłkowy 6 % kwasowości marki Jamar? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii ocet

    Produkt Ocet jabłkowy 6 % kwasowości firmy Jamar znajduje się w kategorii ocet, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ocet:

    Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
    250 ml
    41,64zł/l

    Cena: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-04-28
    Alce Nero Ocet balsamiczny Alce Nero Ocet balsamiczny
    z modeny filtrowany BIO 250 ml
    69,56zł/l

    Cena: 17,39 zł

    PLN
    1
    1
    Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
    z białego wina 250 ml
    38,12zł/l

    Cena: 9,53 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-12-30
    Octim Ocet winny z Olsztynka Octim Ocet winny z Olsztynka
    z czerwonego wina 250 ml
    38,12zł/l

    Cena: 9,53 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-06-09
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
    9,42zł/l

    Cena: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2028-07-02
    Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany
    BIO 500 ml
    35,98zł/l

    Cena: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-09
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
    22,93zł/l

    Cena: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-05-15

    inne produkty marki Jamar

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Jamar, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Ocet jabłkowy 6%
    5 litrów
    11,15zł/l

    Cena: 55,73 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-02-29
    Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
    BIO
    Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
    500 ml
    13,68zł/l

    Cena: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2028-04-30
    Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
    300 g
    14,43zł/kg

    Cena: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-12-31
    Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
    marchewka i groszek 470 g
    14,04zł/kg

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-12-31
    Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
    Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
    14,04zł/kg

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-01-31
    Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
    Data przyd. 2027-05-31
    Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
    400 g
    12,80zł/kg

    Cena: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5