Vegeta Przyprawa warzywna do potraw

Vegeta
Vegeta Przyprawa warzywna do potrawVegeta Przyprawa warzywna do potraw
masa netto

masa netto

198 g

pojemność

cena za kilogram

29,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901315056179

5901315056179

Cena: 5,80 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.80 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Przyprawa warzywna do potraw firmy Vegeta.

inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki

Produkt Przyprawa warzywna do potraw firmy Vegeta znajduje się w kategorii przyprawy sypkie mieszanki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy sypkie mieszanki:

Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-03-31
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
Prymat przyprawa do bigosu Prymat przyprawa do bigosu
Data przyd. 2028-01-31
Prymat przyprawa do flaków Prymat przyprawa do flaków
Data przydatności
2027-11-30
Prymat zioła prowansalskie Prymat zioła prowansalskie
10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2029-08-30
Prymat Przyprawa do mięsa Prymat Przyprawa do mięsa
mielonego 20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2028-07-30
Prymat Przyprawa do piernika Prymat Przyprawa do piernika
20 g
111,50zł/kg

Cena: 2,23 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-31

inne produkty marki Vegeta

Firma Vegeta prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 września 2008 - aktualnie dostępnych jest 4 produktów marki Vegeta.

Podravka Vegeta Natur przyprawa Podravka Vegeta Natur przyprawa
warzywna do potraw 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-06-30
Podravka Warzywko przyprawa Podravka Warzywko przyprawa
do potraw uniwersalne 200 g
16,05zł/kg

Cena: 3,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-01-19
Podravka Vegeta przyprawa warzywna Podravka Vegeta przyprawa warzywna
do potraw 70 g
26,43zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2028-06-11
Vegeta Przyprawa warzywna do potraw Vegeta Przyprawa warzywna do potraw
Data przyd. 2027-11-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5