Twix Baton

Twix
51Twix Baton
Twix BatonTwix Baton
masa netto

masa netto

50 g

pojemność

cena za kilogram

53,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000159561402

5000159561402

Cena: 2,68 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.68 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Baton marki Twix?

Jakie recenzje zebrał produkt Baton marki Twix? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii batony i wafelki

    Twix Baton w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 91 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Corny Big baton zbożowy z żurawiną Corny Big baton zbożowy z żurawiną
    Data przydatności
    2027-01-18
    Snickers Baton z nadzieniem Snickers Baton z nadzieniem
    i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
    70,60zł/kg

    Cena: 3,53 zł

    PLN
    1
    40
    Data przyd. 2027-06-13
    Fiesta Wafelek kokosowy w Fiesta Wafelek kokosowy w
    czekoladzie mlecznej XXL 50 g
    39,80zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2027-05-28
    Fiesta Wafelek kakaowy w Fiesta Wafelek kakaowy w
    czekoladzie XXL 50 g
    39,80zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    28
    Data przydatności
    2027-07-15
    Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
    Data przyd. 2027-01-31
    Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
    Data przyd. 2027-02-26
    Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
    Data przyd. 2027-02-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5