Twix Baton

Twix
Twix BatonTwix Baton
masa netto

masa netto

50 g

pojemność

cena za kilogram

59,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000159559485

5000159559485

Cena: 2,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
2.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Baton firmy Twix.

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Produkt Baton firmy Twix znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:

Corny Big baton zbożowy z żurawiną Corny Big baton zbożowy z żurawiną
Data przydatności
2027-01-18
Snickers Baton z nadzieniem Snickers Baton z nadzieniem
i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
70,60zł/kg

Cena: 3,53 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-13
Fiesta Wafelek kokosowy w Fiesta Wafelek kokosowy w
czekoladzie mlecznej XXL 50 g
39,80zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2027-05-28
Fiesta Wafelek kakaowy w Fiesta Wafelek kakaowy w
czekoladzie XXL 50 g
39,80zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
28
Data przydatności
2027-07-15
Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
Data przyd. 2027-01-31
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
Data przyd. 2027-02-25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5