Sonko Lekkie wafelki pełnoziarniste w gorzkiej czekoladzie

Sonko
Sonko Lekkie wafelki pełnoziarniste w gorzkiej czekoladzieSonko Lekkie wafelki pełnoziarniste w gorzkiej czekoladzie
masa netto

masa netto

36 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-12

pojemność

cena za kilogram

138,61 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180630112

5902180630112

Cena: 4,99 zł

Kup 11 szt. po 4.92 zł/szt
4.99 PLN 2027-05-12 NewCondition

Czy warto kupić produkt Pieczywo pełnoziarniste w czekoladzie. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie marki Sonko?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sonko:

czekolada 57 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyna sojowa i E476, aromat: wanilina), mąka pełnoziarnista 22,6 % (żytnia i pszenna), mąka żytnia, woda, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, Czekolada: masa kakaowa minimum 51 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1951 kJ / 466 kcal
Tłuszcz, w tym:20,0 g
- kwasy tłuszczowe nasycone12,6 g
Węglowodany, w tym:61,4 g
- cukry34,3 g
Błonnik5,7 g
Białko7,1 g
Sól0,69 g
Opakowanie zawiera 3 porcje (3 kromki).

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Sonko opisuje Pieczywo pełnoziarniste w czekoladzie. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie tak:

kakao 51 %
Marka:Sonko
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pieczywo pełnoziarniste w czekoladzie. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Produkt Pieczywo pełnoziarniste w czekoladzie. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie firmy Sonko znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:

Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
128
Data przyd. 2027-06-30
Sonko Lekkie wafelki 3 ziarna Sonko Lekkie wafelki 3 ziarna
w mlecznej czekoladzie 36 g
138,61zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-05-31
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
45 g
73,78zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-26
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-01-31
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-08-30
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
śmietankowe 180 g
23,72zł/kg

Cena: 4,27 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-07-30

inne produkty marki Sonko

Poznaj produkty marki Sonko - w aktualnej ofercie mamy 23 produktów Sonko.

Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
130 g
36,15zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
62
Data przyd. 2027-09-15
Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
130 g
37,08zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-25
Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-01
Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
1 kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-02
Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
130 g
37,31zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-05-12
SONKO kasza gryczana prażona SONKO kasza gryczana prażona
400 g
16,13zł/kg

Cena: 6,45 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5