Sonko Lekkie wafelki 3 ziarna w mlecznej czekoladzie

Sonko
Sonko Lekkie wafelki 3 ziarna  w mlecznej czekoladzieSonko Lekkie wafelki 3 ziarna  w mlecznej czekoladzie
masa netto

masa netto

36 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

138,61 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902180640111

5902180640111

Cena: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-05-31 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pieczywo 3 ziarna w czekoladzie mlecznej. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie mlecznej firmy Sonko.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Sonko:

czekolada mleczna 55 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyna sojowa), pełnoziarnista mąka żytnia 18 %, mąka żytnia 11,5 %, pełnoziarnista mąka pszenna 9 %, woda, mąka gryczana 2 %, ekstrakt słodowy jęczmienny, inulina, błonnik gryczany, otręby kukurydziane, sól, zakwas żytni, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna1947 kJ / 465 kcal
Tłuszcz, w tym:20,1 g
- kwasy tłuszczowe nasycone12,8 g
Węglowodany, w tym:60,3 g
- cukry29,6 g
Błonnik5,5 g
Białko7,9 g
Sól0,56 g
Opakowanie zawiera 3 porcje (3 kromki).

Jęczmień : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Sonko opisuje Pieczywo 3 ziarna w czekoladzie mlecznej. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie mlecznej tak:

Sonko
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pieczywo 3 ziarna w czekoladzie mlecznej. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie mlecznej.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Wyrób firmy Sonko o nazwie Pieczywo 3 ziarna w czekoladzie mlecznej. Pieczywo ekstrudowane, w czekoladzie mlecznej został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
128
Data przyd. 2027-06-30
Sonko Lekkie wafelki pełnoziarniste Sonko Lekkie wafelki pełnoziarniste
w gorzkiej czekoladzie 36 g
138,61zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2027-05-12
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
45 g
73,78zł/kg

Cena: 3,32 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-26
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-01-31
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-08-30
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
śmietankowe 180 g
23,72zł/kg

Cena: 4,27 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-07-30

inne produkty marki Sonko

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Sonko, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Sonko wafle ryżowe naturalne Sonko wafle ryżowe naturalne
130 g
36,15zł/kg

Cena: 4,70 zł

PLN
1
62
Data przyd. 2027-09-15
Sonko wafle ryżowe z solą morską Sonko wafle ryżowe z solą morską
130 g
37,08zł/kg

Cena: 4,82 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-09-25
Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-01
Sonko ryż biały długoziarnisty Sonko ryż biały długoziarnisty
1 kg

Cena: 7,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-02
Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni Sonko wafle ryżowe z pestkami dyni
130 g
37,31zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-05-12
SONKO kasza gryczana prażona SONKO kasza gryczana prażona
400 g
16,13zł/kg

Cena: 6,45 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5