Snickers Baton z nadzieniem i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie

Snickers
51Snickers Baton z nadzieniem i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie
Baton z miękkim nugatem, nadzieniem karmelowym i orzeszkami ziemnymi oblany mleczną czekoladą.
Snickers Baton z nadzieniem  i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzieSnickers Baton z nadzieniem  i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-13

pojemność

cena za kilogram

61,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900951310973

5900951310973

Cena: 4,60 zł

4.60 PLN 2027-06-13 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Czekolada mleczna (35 %) z miękkim nugatem (14 %) i nadzieniem karmelowym (28 %) z orzeszkami ziemnymi (22 %) firmy Snickers.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Czekolada mleczna (35 %) z miękkim nugatem (14 %) i nadzieniem karmelowym (28 %) z orzeszkami ziemnymi (22 %) marki Snickers:

cukier, syrop glukozowy, orzeszki ziemne, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, permeat serwatki (mleko), olej słonecznikowy, tłuszcz mleczny, tłuszcz palmowy, sól, emulgator (lecytyna sojowa), białko jaja w proszku, Czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza / 100 g
Wartość energetyczna2048 kJ
Wartość energetyczna489 kcal
Tłuszcz23 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (kwasy nasycone)7,7 g
Węglowodany60 g
w tym cukry51 g
Białko8,7 g
Sól0,52 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Ilość porcji w opakowaniu: 2
Rozmiar porcji: 37.5 g

Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera

Producent marki Snickers opisuje Czekolada mleczna (35 %) z miękkim nugatem (14 %) i nadzieniem karmelowym (28 %) z orzeszkami ziemnymi (22 %) tak:

Baton z miękkim nugatem, nadzieniem karmelowym i orzeszkami ziemnymi oblany mleczną czekoladą.
Cechy:Orzeszki ziemne, Karmel, Mleczna czekolada
Marka:Snickers
O marce:Głodny nie jesteś sobą!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Czekolada mleczna (35 %) z miękkim nugatem (14 %) i nadzieniem karmelowym (28 %) z orzeszkami ziemnymi (22 %).
Pozostałe informacje:(2 x 37.5 g) = 75 g e
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63
Adres zwrotny:Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Czekolada mleczna (35 %) z miękkim nugatem (14 %) i nadzieniem karmelowym (28 %) z orzeszkami ziemnymi (22 %) firmy Snickers. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii batony i wafelki

    Snickers Baton z nadzieniem i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 81 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
    Data przyd. 2027-02-26
    Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
    45 g
    73,78zł/kg

    Cena: 3,32 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-05-26
    Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
    na 6 - kakaowy 26 g
    47,69zł/kg

    Cena: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    Data przyd. 2027-01-31
    Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
    naturalnej 36 g
    52,22zł/kg

    Cena: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    Data przyd. 2027-06-30
    Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
    Data przyd. 2027-05-18
    Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
    orzechowe 180 g
    23,39zł/kg

    Cena: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-08-30
    Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
    śmietankowe 180 g
    23,72zł/kg

    Cena: 4,27 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-07-30

    inne produkty marki Snickers

    Firma Snickers prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 2 produktów marki Snickers.

    Snickers Baton z nadzieniem Snickers Baton z nadzieniem
    i orzeszkami ziemnymi w karmelu i czekoladzie 50 g
    70,60zł/kg

    Cena: 3,53 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2027-06-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5