Sante Morele suszone

Sante
Sante Morele suszoneSante Morele suszone
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-22

pojemność

cena za kilogram

82,16 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617032935

5900617032935

Cena: 10,27 zł

Kup 12 szt. po 10.12 zł/szt
10.27 PLN 2027-01-22 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Morele suszone bez pestek marki Sante?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Morele suszone bez pestek marki Sante:

morela suszona, substancja konserwująca: dwutlenek siarki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna896 kJ / 212 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany43 g
w tym cukry43 g
Błonnik7,3 g
Białko5,2 g
Sól0,04 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera

Producent marki Sante opisuje Morele suszone bez pestek tak:

Pomimo dołożenia wszelkich starań w owocach mogą znaleźć się pestki lub ich fragmenty.
Marka:Sante
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Morele suszone bez pestek.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii owoce suszone

Sante Morele suszone w sklepie dodomku.pl należy do kategorii owoce suszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 98 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bio Planet Morele suszone Bio Planet Morele suszone
bezglutenowe BIO 150 g
101,13zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-02-28
Bio Planet Morele suszone Bio Planet Morele suszone
bezglutenowe BIO 400 g
98,65zł/kg

Cena: 39,46 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-28
Bio Planet Morele suszone Bio Planet Morele suszone
bezglutenowe BIO 1 kg

Cena: 94,72 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Bakalland daktyle drylowane Bakalland daktyle drylowane
Data przyd. 2027-10-30
Bakalland masa makowa Bakalland masa makowa
Data przyd. 2028-01-30
Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04

inne produkty marki Sante

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Sante? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5