Sante Morele suszone

Zainteresował Cię produkt Morele suszone bez pestek marki Sante?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Morele suszone bez pestek marki Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 896 kJ / 212 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 43 g |
| w tym cukry | 43 g |
| Błonnik | 7,3 g |
| Białko | 5,2 g |
| Sól | 0,04 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Zawiera |
Producent marki Sante opisuje Morele suszone bez pestek tak:
inne produkty w kategorii owoce suszone
Sante Morele suszone w sklepie dodomku.pl należy do kategorii owoce suszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 108 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 16,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morele_suszone_bezglutenowe_BIO/34181.htmlCena: 39,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morele_suszone_bezglutenowe_BIO/34182.htmlWartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 240 kcal (1019 kJ) Białko - 5,0 g Węglowodany - 47,9 g Tłuszcz - 0,5 g
Cena: 94,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morele_suszone_bezglutenowe_BIO/39467.htmlCena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlCena: 10,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34148.htmlsuszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.htmlRodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy* (0,5%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 292 kcal ( 1242 kJ) Białko- 2,7 g Węg(...)
Cena: 18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34150.htmlŚliwki kalifornijskie suszone* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 254 kcal (1079 kJ) Białko - 2,6 g(...)
Cena: 32,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_sliwki_kalifornijskie_bez_pestek_suszone_bezglutenowe_BIO/34152.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Sante? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26






Koszyk z zakupami