Sante Gronola z granaem, płatki żbożowe granat, jagoda

Zainteresował Cię produkt Granola z granatem. Wypiekane płatki zbożowe z kostką owocową granatu i jagody marki Sante?
Jak powstał produkt Granola z granatem. Wypiekane płatki zbożowe z kostką owocową granatu i jagody firmy Sante - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1808 kJ / 430 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 22 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 7,4 g |
| Sól | 0,25 g |
| Witaminy: | |
| Tiamina | 0,2 mg (18%)** |
| Kwas foliowy | 31,9 µg (16%)** |
| Składniki mineralne: | |
| Fosfor | 221 mg (32%)** |
| Miedź | 0,16 mg (16%)** |
| Magnez | 58,0 mg (15%)** |
| Żelazo | 2,4 mg (17%)** |
| Cynk | 1,8 mg (18%)** |
| Mangan | 1,3 mg (65%)** |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| ** % Referencyjnej Wartości Spożycia dla osoby dorosłej. |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Owies : | Zawiera |
| Pszenica : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Sante opisuje Granola z granatem. Wypiekane płatki zbożowe z kostką owocową granatu i jagody tak:
Jest ona nie tylko wspaniałą propozycją na pożywne śniadanie, ale także smaczną i zdrową przekąską.
Można ją dodać do mleka, jogurtu, kefiru czy soku, ale też chrupać między posiłkami.
Granola Sante jest źródłem manganu, który pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.*
*Już jedna porcja Granoli z granatem spożywana regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia, pozwoli uzyskać powyższy efekt zdrowotny.
Żywność funkcjonalna - Na zdrowie!
To żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, pro-i prebiotyki, witaminy, substancje mineralne i inne. Dzięki nim żywność funkcjonalna wykazuje korzystny wpływ na jedną lub więcej funkcji naszego organizmu.
Źródło błonnika
Granola dzięki zawartości błonnika jest doskonałym elementem dobrze zbilansowanej codziennej diety.
w 100 g: 1808 kJ / 430 kcal
% Referencyjnej Wartości Spożycia dla osoby dorosłej.
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
ul. Jagiellońska 55A
03-301 Warszawa
Więcej informacji znajdziesz na:
Uwagi o produktach \"SANTE\" prosimy
kierować do Serwisu Konsumenta
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Granola z granatem. Wypiekane płatki zbożowe z kostką owocową granatu i jagody firmy Sante. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii otręby i zarodki
Produkt Granola z granatem. Wypiekane płatki zbożowe z kostką owocową granatu i jagody firmy Sante znajduje się w kategorii otręby i zarodki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu otręby i zarodki:
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 4,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Otreby_orkiszowe_BIO/40276.html2026-12-11
Cena: 3,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Otreby_zytnie_BIO/40278.html2026-12-17
Cena: 8,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Otreby_owsiane_BIO/40325.html2026-11-30
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Sante, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
pełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany_drobny/39211.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 55% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, syrop glukozowy 6%, serwatka w (...)
Cena: 6,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_kakaowe/44917.html






Koszyk z zakupami