Jamar Sos boloński

Jamar Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Jamar Sos bolońskiJamar Sos boloński
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

12,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716203573

5906716203573

Cena: 6,71 zł

6.71 PLN 2028-02-29 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany firmy Jamar?

Jak powstał produkt Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany firmy Jamar - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

przecier pomidorowy (140 g pomidorów na 100 g produktu), cebula (5 %), cukier, sól, skrobia modyfikowana, czosnek (0,5 %), olej rzepakowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, bazylia (0,5 %), zioła, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia240 kJ / 57 kcal
Tłuszcz0,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,3 g
- w tym cukry8,0 g
Błonnik2,4 g
Białko1,7 g
Sól1,2 g

Producent marki Jamar opisuje Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany tak:

Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Cechy:szybkie i łatwe danie
Marka:Jamar
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Przygotowanie i stosowanie:Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z makaronem.
Przepisy:Sprawdź nasz przepis na sos boloński z mięsem. Składniki: olej do smażenia, 300 g mielonego mięsa wieprzowo-wołowego, sos boloński Jamar, 400 g min. makaronu, opcjonalnie ser do posypania lub świeże zioła. Przygotowanie: Smaż mięso 15 minut na mocnym ogniu. Dodaj sos i podgrzewaj całość kilka minut. Gotowy sos wyłóż na ugotowany makaron. Całość możesz posypać tartym serem lub świeżymi ziołami. Smacznego!
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii sosy gotowe

Wyrób firmy Jamar o nazwie Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii sosy gotowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Dawtona Sos boloński z bazylią Dawtona Sos boloński z bazylią
Data przydatności
2028-01-12
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
Data przyd. 2027-03-04
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31

inne produkty marki Jamar

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Jamar, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Jamar buraczki tarte marynowane Jamar buraczki tarte marynowane
300 g
14,43zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
marchewka i groszek 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-12-31
Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
14,04zł/kg

Cena: 6,60 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-01-31
Jamar marmolada wieloowocowa Jamar marmolada wieloowocowa
Data przyd. 2027-05-31
Jamar fasolka biała konserwowa Jamar fasolka biała konserwowa
400 g
12,80zł/kg

Cena: 5,12 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-31
Jamar Mieszanka warzywna Jamar Mieszanka warzywna
marchewka groszek 380 g
14,92zł/kg

Cena: 5,67 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-04-30
Jamar groszek konserwowy Jamar groszek konserwowy
400 g
9,40zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5