Dary Natury Papryka wędzona słodka BIO

Dary Natury

SKŁADNIKI
Papryka wędzona słodka* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Papryka wędzona charakteryzuje się wyraźnym bardzo przyjemnym aromatem dymu wędzarniczego. Doskonale nadaje się do potraw gotowanych, duszonych, pieczonych i smażonych. Nadaje aromatu i smaku sałatkom i twarożkom

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym miejscu

Dary Natury Papryka wędzona słodka BIODary Natury Papryka wędzona słodka BIO
BIO
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-04-03

pojemność

cena za kilogram

306,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741006318

5902741006318

Cena: 15,32 zł

15.32 PLN 2028-04-03 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Papryka wędzona słodka BIO firmy Dary Natury?

Producent marki Dary Natury opisuje Papryka wędzona słodka BIO tak:

SKŁADNIKI
Papryka wędzona słodka* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Papryka wędzona charakteryzuje się wyraźnym bardzo przyjemnym aromatem dymu wędzarniczego. Doskonale nadaje się do potraw gotowanych, duszonych, pieczonych i smażonych. Nadaje aromatu i smaku sałatkom i twarożkom

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w suchym miejscu


inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Produkt Papryka wędzona słodka BIO firmy Dary Natury znajduje się w kategorii przyprawy roślinne jednorodne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy roślinne jednorodne:

Dary Natury Kurkuma BIO Dary Natury Kurkuma BIO
50 g
197,40zł/kg

Cena: 9,87 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-12-01
Dary Natury Pieprz czarny mielony Dary Natury Pieprz czarny mielony
BIO 50 g
259,80zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-02
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-30
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
40 g
55,50zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-30

inne produkty marki Dary Natury

Czy znasz już markę Dary Natury? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Dary Natury od 14 września 2016.

Dary Natury Herbatka z korzenia Dary Natury Herbatka z korzenia
mniszka BIO 100 g
189,90zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-04
Dary Natury Herbatka ziele Dary Natury Herbatka ziele
macierzanki BIO 25 g
270,40zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-01
Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
30 g
260,67zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
wieprzowego BIO 40 g
231,50zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-01
Dary Natury Przyprawa prowansalska Dary Natury Przyprawa prowansalska
BIO 20 g
429,50zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-03
Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
bezglutenowa 500 g
65,52zł/kg

Cena: 32,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-03
Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
bezglutenowa 500 g
33,52zł/kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5