Dary Natury Papryka ostra mielona BIO

Dary Natury

Papryka ostra nadaje potrawom szczególnie pikantny smak. Dodaje się ją w niewielkich ilościach do gulaszu, mięs ryb, zup, potraw jarzynowych i sosów.

składniki: papryka 100%

 

Dary Natury Papryka ostra mielona BIODary Natury Papryka ostra mielona BIO
BIO
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-04

pojemność

cena za kilogram

185,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741007186

5902741007186

Cena: 16,71 zł

16.71 PLN 2027-12-04 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Papryka ostra mielona BIO firmy Dary Natury?

Producent marki Dary Natury opisuje Papryka ostra mielona BIO tak:

Papryka ostra nadaje potrawom szczególnie pikantny smak. Dodaje się ją w niewielkich ilościach do gulaszu, mięs ryb, zup, potraw jarzynowych i sosów.

składniki: papryka 100%

 


inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Wyrób firmy Dary Natury o nazwie Papryka ostra mielona BIO został przypisany do kategorii przyprawy roślinne jednorodne. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Dary Natury Gorczyca biała BIO Dary Natury Gorczyca biała BIO
Data przydatności
2027-11-02
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-30
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
40 g
55,50zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-30
Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
mielone 15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-02-28

inne produkty marki Dary Natury

Firma Dary Natury prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 września 2016 - aktualnie dostępnych jest 52 produktów marki Dary Natury.

Dary Natury Herbatka z korzenia Dary Natury Herbatka z korzenia
mniszka BIO 100 g
189,90zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-04
Dary Natury Herbatka ziele Dary Natury Herbatka ziele
macierzanki BIO 25 g
270,40zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-01
Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
30 g
260,67zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
wieprzowego BIO 40 g
231,50zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-01
Dary Natury Przyprawa prowansalska Dary Natury Przyprawa prowansalska
BIO 20 g
429,50zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-03
Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
bezglutenowa 500 g
65,52zł/kg

Cena: 32,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-03
Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
bezglutenowa 500 g
33,52zł/kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5