Provitus Pesto Rosso

Provitus
Provitus Pesto RossoProvitus Pesto Rosso
masa netto

masa netto

160 g

pojemność

cena za kilogram

48,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580002263

5900580002263

Cena: 7,74 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.74 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Pesto z pomidorami. Produkt pasteryzowany marki Provitus?

Jak powstał produkt Pesto z pomidorami. Produkt pasteryzowany firmy Provitus - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

olej słonecznikowy, woda, koncentrat pomidorowy 17 %, suszone pomidory 5 %, ser Gouda, sól, czosnek, orzechy arachidowe, ziarno słonecznika, bazylia suszona, pieprz czarny, ser Pecorino Romano ChNP, cukier, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1757 kJ / 426 kcal
Tłuszcz42 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,6 g
Węglowodany8,1 g
w tym cukry4,7 g
Błonnik2,5 g
Białko3,5 g
Sól2,7 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).

Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać

Producent marki Provitus opisuje Pesto z pomidorami. Produkt pasteryzowany tak:

Provitus
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pesto z pomidorami. Produkt pasteryzowany.
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii sosy gotowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Provitus Pesto Rosso do kategorii sosy gotowe.

Provitus Pesto Basilico Provitus Pesto Basilico
Data przydatności
2027-10-30
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
250 g
38,16zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-04
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31

inne produkty marki Provitus

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Provitus, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Provitus Buraczki zasmażane Provitus Buraczki zasmażane
babcine 480 g
14,56zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-31
Provitus chrzan śmietankowy Provitus chrzan śmietankowy
170 g
31,41zł/kg

Cena: 5,34 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-02-22
Provitus chrzan z żurawiną Provitus chrzan z żurawiną
Data przyd. 2027-04-28
Provitus Marchewka zasmażana Provitus Marchewka zasmażana
Babcina 480 g
15,15zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-02-28
Provitus Kapusta Zasmażana Provitus Kapusta Zasmażana
Babcina 480 g
15,17zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-06-30
Provitus konserwowe ogórki Provitus konserwowe ogórki
latosie 640 g
16,41zł/kg

Cena: 10,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-30
Provitus Marynowana papryka Provitus Marynowana papryka
kalifornijska 600 g
17,38zł/kg

Cena: 10,43 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-10-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5