Prince Polo XXL Classic Kruchy wafelek z kremem kakaowym oblany czekoladą

Oglądasz produkt o nazwie Kruchy Wafelek Z Kremem Kakaowym (49 %) Oblany Czekoladą (30 %) firmy Prince Polo.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kruchy Wafelek Z Kremem Kakaowym (49 %) Oblany Czekoladą (30 %) marki Prince Polo:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2220 kJ |
| 531 kcal | |
| Tłuszcz | 29.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16.00 g |
| Węglowodany | 60.00 g |
| Cukry ogółem | 38.00 g |
| Błonnik | 3.60 g |
| Białko | 4.60 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.14 g |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Prince Polo opisuje Kruchy Wafelek Z Kremem Kakaowym (49 %) Oblany Czekoladą (30 %) tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Kruchy Wafelek Z Kremem Kakaowym (49 %) Oblany Czekoladą (30 %) marki Prince Polo? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 12 ocen.
- Iwona Michalska , 2023-05-05 09:57:27Chciałbym zamówić jak kiedyś było możliwość dużego opakowania szkoda że już nie ma w ofercie
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Prince Polo XXL Classic Kruchy wafelek z kremem kakaowym oblany czekoladą do kategorii batony i wafelki.
białka mleka 31 %: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17 %, substancja słodzą(...)
Cena: 5,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Baton_proteinowy_33_slony_karmel/72697.html2026-11-09
pełnoziarniste płatki zbożowe 32 % (owsiane, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, syrop glukozowy, płatki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżow(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_zurawina/90517.html2027-01-18
pełnoziarniste płatki zbożowe 27 % (owsiane, jęczmienne, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone orzechy laskowe 10 %, płatki zbożowe (mąka pszenna, cuk(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_orzechami_laskowymi/90518.htmlmleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki zbożowe (mąka psze(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_BiG_baton_zbozowy_z_mleczna_czekolada_i_bananami/90519.html2027-02-19
mleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki kokosowe 17 %, syr(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_kokosowy_z_mleczna_czekolada/90531.htmlbiałka mleka 31%: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe, substancja słodząca: ma(...)
Cena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Protein_33_Baton_o_smaku_czekoladowym/108965.html2026-11-13






Koszyk z zakupami