Kamis Pieprz czarny mielony

Kamis Idealnie zmielony dla uzyskania intensywnego aromatu i smaku.
Kamis Pieprz czarny mielonyKamis Pieprz czarny mielony
masa netto

masa netto

16 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-11-09

pojemność

cena za kilogram

174,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084274159

5900084274159

Cena: 2,79 zł

2.79 PLN 2028-11-09 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Pieprz czarny mielony marki Kamis?

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Kamis opisuje Pieprz czarny mielony tak:

Idealnie zmielony dla uzyskania intensywnego aromatu i smaku.
Marka:Kamis
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pieprz czarny mielony.
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Przepisy:Hummus z burakiem Przygotowanie 8 min, Gotowanie 2 min, Porcje 4 Składniki: 200 g ugotowanej ciecierzycy (produkt gotowy) 2 łyżki białego sezamu 2-3 łyżki oliwy 1 ugotowany burak (produkt gotowy) 3 łyżki soku z cytryny ¾ łyżeczki pieprzu czarnego Kamis sól do smaku 1. Do ciecierzycy dodaj uprażony na patelni, zmiksowany z oliwą sezam, buraki, sok z cytryny. Zmiksuj na jednolitą masę. 2. Dopraw pieprzem i solą. 3. Podawaj z chlebkami pita lub ulubionym pieczywem.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Adres zwrotny:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska

inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kamis Pieprz czarny mielony do kategorii przyprawy roślinne jednorodne.

Cykoria Polskie Pola Lubczyk Cykoria Polskie Pola Lubczyk
suszony liść 16 g
265,63zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-11-30
Kamis Pieprz czarny ziarnisty Kamis Pieprz czarny ziarnisty
16 g
174,38zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
49
Data przydatności
2029-02-09
Kamis Papryka ostra mielona Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-02
Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Dary Natury Pieprz biały ziarno Dary Natury Pieprz biały ziarno
BIO 30 g
447,00zł/kg

Cena: 13,41 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-10-02
Dary Natury Pieprz czarny mielony Dary Natury Pieprz czarny mielony
BIO 50 g
259,80zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-02
Cykoria Pieprz czarny mielony Cykoria Pieprz czarny mielony
20 g
100,00zł/kg

Cena: 2 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-07-30
Cykoria Pieprz czarny ziarnisty Cykoria Pieprz czarny ziarnisty
20 g
100,00zł/kg

Cena: 2 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-05-30

inne produkty marki Kamis

Czy znasz już markę Kamis? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kamis od 19 kwietnia 2008.

Kamis curry Kamis curry
Data przyd. 2029-01-25
Kamis Sos sałatkowy czosnkowy Kamis Sos sałatkowy czosnkowy
Data przyd. 2028-01-21
Kamis Majeranek suszony Kamis Majeranek suszony
7 g
395,71zł/kg

Cena: 2,77 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-02-07
Kamis Zioła prowansalskie Kamis Zioła prowansalskie
8 g
398,75zł/kg

Cena: 3,19 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-05-15
Kamis Cynamon mielony Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
55
Data przydatności
2028-11-22
Kamis Musztarda czeska Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Cena: 5,16 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5