Alce Nero herbatniki Mleczne

Alce Nero
Alce Nero herbatniki MleczneAlce Nero herbatniki Mleczne
BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-02

pojemność

cena za kilogram

54,57 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004800151

8009004800151

Cena: 19,10 zł

19.10 PLN 2027-04-02 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu herbatniki Mleczne firmy Alce Nero?

inne produkty w kategorii ciastka

Alce Nero herbatniki Mleczne w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ciastka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 97 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Alce Nero herbatniki Alce Nero herbatniki
Pełnoziarniste 350 g
48,54zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-24
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-04-28
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2027-03-27
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-05-23
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07

inne produkty marki Alce Nero

Poznaj produkty marki Alce Nero - w aktualnej ofercie mamy 57 produktów Alce Nero.

Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
BIO 100% arabica 250 g
190,32zł/kg

Cena: 47,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-17
Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
100% arabica 250 g
181,76zł/kg

Cena: 45,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-10
Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
kawa mielona 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-17
Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
płaskurki razowy BIO 500 g
31,02zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-09
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5