Alce Nero Espresso kawa mielona BIO 100% arabica

Alce Nero Ekologiczna kawa arabica Fair Trade (Sprawiedliwy Handel), pochodząca z najlepszych, górzystych terenów Kostaryki, Nikaragui oraz Peru. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje zachowanie pełnego smaku i aromatu kawy, mielonej specjalnie do ekspresów ciśnieniowych. Po otwarciu kawę najlepiej przechowywać w warunkach chłodniczych. Wówczas dłużej zachowa pełnię swoich walorów.

Alce Nero Espresso kawa mielona BIO 100% arabicaAlce Nero Espresso kawa mielona BIO 100% arabica
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-04-17

pojemność

cena za kilogram

190,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004901247

8009004901247

Cena: 47,58 zł

47.58 PLN 2028-04-17 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Espresso kawa mielona BIO 100% arabica firmy Alce Nero?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Alce Nero:

kawa arabica* (*produkt ekologiczny, objęty certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 050011)


Producent marki Alce Nero opisuje Espresso kawa mielona BIO 100% arabica tak:

Ekologiczna kawa arabica Fair Trade (Sprawiedliwy Handel), pochodząca z najlepszych, górzystych terenów Kostaryki, Nikaragui oraz Peru. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje zachowanie pełnego smaku i aromatu kawy, mielonej specjalnie do ekspresów ciśnieniowych. Po otwarciu kawę najlepiej przechowywać w warunkach chłodniczych. Wówczas dłużej zachowa pełnię swoich walorów.


Marka:Alce Nero

inne produkty w kategorii kawa mielona

Wyrób firmy Alce Nero o nazwie Espresso kawa mielona BIO 100% arabica został przypisany do kategorii kawa mielona. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Tchibo Family kawa mielona Tchibo Family kawa mielona
250 g
62,56zł/kg

Cena: 15,64 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-01-01
Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
100% arabica 250 g
181,76zł/kg

Cena: 45,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-10
Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
kawa mielona 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-17
Cafe Prima Finezja kawa mielona Cafe Prima Finezja kawa mielona
250 g
71,56zł/kg

Cena: 17,89 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-07-08
Oxfam Kawa Mielona Bezkofeinowa Oxfam Kawa Mielona Bezkofeinowa
Arabica/Robusta Peru BIO 250 g
178,68zł/kg

Cena: 44,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-10
Oxfam kawa mielona Arabica 100% Oxfam kawa mielona Arabica 100%
PERU FAIR TRADE BIO 250 g
157,04zł/kg

Cena: 39,26 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-18
Oxfam Kawa mielona Arabica 100% Oxfam Kawa mielona Arabica 100%
YIRGACHEFFE ETIOPIA FAIR TRADE BIO 250 g
166,28zł/kg

Cena: 41,57 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-29
Bio Planet Kawa Zielona mielona Bio Planet Kawa Zielona mielona
250 g
154,76zł/kg

Cena: 38,69 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-03

inne produkty marki Alce Nero

Poznaj produkty marki Alce Nero - w aktualnej ofercie mamy 62 produktów Alce Nero.

Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
płaskurki razowy BIO 500 g
31,02zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-09
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Alce Nero Tagliatelle makaron Alce Nero Tagliatelle makaron
Gniazda Semolina BIO 250 g
29,76zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-26
Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
Virgin BIO 750 ml
93,83zł/l

Cena: 70,37 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-23
Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
cytrusowych BIO 400 g
106,70zł/kg

Cena: 42,68 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5