Bakalland Migdały w płatkach

Czy warto kupić produkt Migdały łuskane blanszowane w płatkach marki Bakalland?
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2543 kJ |
| Wartość energetyczna | 615 kcal |
| Tłuszcz | 53 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,2 g |
| Węglowodany | 5,3 g |
| w tym cukry | 4,7 g |
| Błonnik | 9,4 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 0,01 g |
| Składniki mineralne | |
| Magnez | 241 mg (68 %*) |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie 75 g zawiera 3 sugerowane porcje produktu. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Bakalland opisuje Migdały łuskane blanszowane w płatkach tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Migdały łuskane blanszowane w płatkach marki Bakalland? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii orzechy, migdały
Produkt Migdały łuskane blanszowane w płatkach firmy Bakalland znajduje się w kategorii orzechy, migdały, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu orzechy, migdały:
Cena: 15,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_Macadamia_BIO/39582.htmlCena: 23,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_pistacje_luskane_BIO/73092.htmlCechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 10,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_nerkowca_BIO/34143.htmlCena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Bakalland? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
ziarno kukurydzy 71 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, proszek serowy 0,18 % (z mleka), barwnik: karoteny
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_serowy_do_kuchenki_mikrofalowej/42561.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.htmlCena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pistacje_prazone_w_piecu/45980.html2026-12-31
Cena: 5,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Zurawina_suszona/47805.htmlorzeszki arachidowe prażone kawałki 26 %, składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa ka(...)
Cena: 2,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_orzechow/53271.html






Koszyk z zakupami