Prymat Ziele angielskie mielone

Prymat
51Prymat Ziele angielskie mielone
Warto wiedzieć: Zmielone owoce ziela angielskiego mają intensywny korzenny aromat oraz palący, cierpki smak. Pasuje do: - zup - sosów - duszonych mięs - dań jednogarnkowych - słodkich deserów Nietypowe zastosowanie: Ziele angielskie mielone można wykorzystać do doprawienia likierów i kompotów. Dzięki temu będą korzenne i bardziej aromatyczne.
Prymat Ziele angielskie mielonePrymat Ziele angielskie mielone
masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

145,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135013437

5901135013437

Cena: 2,18 zł

2.18 PLN 2029-04-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ziele angielskie mielone firmy Prymat?

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Prymat opisuje Ziele angielskie mielone tak:

Warto wiedzieć: Zmielone owoce ziela angielskiego mają intensywny korzenny aromat oraz palący, cierpki smak. Pasuje do: - zup - sosów - duszonych mięs - dań jednogarnkowych - słodkich deserów Nietypowe zastosowanie: Ziele angielskie mielone można wykorzystać do doprawienia likierów i kompotów. Dzięki temu będą korzenne i bardziej aromatyczne.
Cechy:pełne aromatu zioła i przyprawy
Marka:Prymat
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ziele angielskie mielone.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Ziele angielskie mielone marki Prymat? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

    Produkt Ziele angielskie mielone firmy Prymat znajduje się w kategorii przyprawy roślinne jednorodne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy roślinne jednorodne:

    Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
    mielone 15 g
    132,67zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-02-28
    Prymat ziele angielskie Prymat ziele angielskie
    15 g
    132,67zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2029-06-30
    Prymat cynamon mielony Prymat cynamon mielony
    15 g
    132,67zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2029-06-30
    Prymat pieprz biały mielony Prymat pieprz biały mielony
    15 g
    148,00zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2029-02-28
    Prymat imbir mielony Prymat imbir mielony
    15 g
    132,67zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2029-03-31
    Prymat pieprz kolorowy ziarnisty Prymat pieprz kolorowy ziarnisty
    15 g
    148,00zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-05-30
    Prymat owoc jałowca Prymat owoc jałowca
    15 g
    142,00zł/kg

    Cena: 2,13 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-02-28
    Cykoria Goździki Cykoria Goździki
    15 g
    199,33zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2028-02-28

    inne produkty marki Prymat

    Czy znasz już markę Prymat? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Prymat od 13 października 2008.

    Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
    20 g
    105,00zł/kg

    Cena: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-02-28
    Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
    klasyczna 20g

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-03-31
    Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
    8 g
    248,75zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-05-30
    Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
    z przepisem na odwrocie 10 g
    199,00zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2029-03-30
    Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
    Data przyd. 2028-05-30
    Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
    40 g
    55,50zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2028-01-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5