Kühne MADE FOR MEAT Black Garlic

Kühne
Kühne MADE FOR MEAT Black GarlicKühne MADE FOR MEAT Black Garlic
pojemność netto

pojemność netto

235 ml

pojemność

cena za litr

35,06 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40198644

Cena: 8,24 zł

Produkt chwilowo niedostępny
8.24 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Sos czosnkowy z czarnym czosnkiem i pieprzem firmy Kühne.

Jak powstał produkt Sos czosnkowy z czarnym czosnkiem i pieprzem firmy Kühne - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

woda, olej rzepakowy, cukier, czerwona i żółta papryka, cebula, cukinia, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, musztarda (woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól, przyprawy, cukier), sól, serwatka, zioła, czarny czosnek (0,2%), czosnek (0,2%), pieprz czarny (0,2%), ekstrakt czosnku, regulator kwasowości: kwas mlekowy


Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu
Wartość energetyczna 1020 kJ/246 kcal
Tłuszcz 20 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,7 g
Węglowodany 15 g
- w tym cukry 12 g
Błonnik 1,0 g
Białko 0,6 g
Sól 2,1 g

Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera

Producent marki Kühne opisuje Sos czosnkowy z czarnym czosnkiem i pieprzem tak:

Twój Wybór - Perła Rynku FMCG 2018 Złoto, bez wzmacniaczy smaku, konserwantów i barwników, do grilla, dipów i marynat


Marka:Kühne
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos czosnkowy z czarnym czosnkiem i pieprzem.
Przechowywanie:

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Rodzaj opakowania:Butelka
Kraj pochodzenia:

Niemcy


Adres producenta:

Kühne Polska Sp. z o.o. ul. Orkana 65 b, c 58-307 Wałbrzych


Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii sosy gotowe

Produkt Sos czosnkowy z czarnym czosnkiem i pieprzem firmy Kühne znajduje się w kategorii sosy gotowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sosy gotowe:

Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
250 g
38,16zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-04
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
Provitus Pesto Basilico Provitus Pesto Basilico
Data przydatności
2027-10-30
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5