Desseria Budyń smak śmietankowy

Kruger
51Desseria Budyń smak śmietankowy
Desseria Budyń smak śmietankowyDesseria Budyń smak śmietankowy
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

21,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716994162

5901716994162

Cena: 0,87 zł

0.87 PLN 2027-09-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Desseria Budyń smak śmietankowy marki Kruger?

Jakie recenzje zebrał produkt Desseria Budyń smak śmietankowy marki Kruger? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii budyń

    Desseria Budyń smak śmietankowy w sklepie dodomku.pl należy do kategorii budyń. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 20 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
    bezglutenowy 40 g
    108,75zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-12
    Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
    bezglutenowy BIO 40 g
    99,75zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-01-20
    Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
    śmietankowym 40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2028-02-25
    Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
    czekoladowym 40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    Data przyd. 2028-01-31
    Cykoria Budyń o smaku cytrynowym Cykoria Budyń o smaku cytrynowym
    40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2028-02-25
    Cykoria Budyń o smaku waniliowym Cykoria Budyń o smaku waniliowym
    40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2028-02-25
    Cykoria Budyń o smaku wiśniowym Cykoria Budyń o smaku wiśniowym
    40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2027-10-31
    Cykoria Budyń o smaku malinowym Cykoria Budyń o smaku malinowym
    40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2028-01-31

    inne produkty marki Kruger

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kruger, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
    100 tabl.

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-04-30
    Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
    smak cytrynowy 20 szt.

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2028-06-30
    Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
    smak cytrynowy 20 tabl.

    Cena: 8,42 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-07-30
    Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
    300 tabl.

    Cena: 12,35 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-04-30
    Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
    Data przyd. 2029-06-30
    Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
    smak pomarańczowy 90 g
    88,78zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    31
    Data przyd. 2028-02-28
    Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
    Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-03-30
    Krüger Błonnik Krüger Błonnik
    80 g
    71,00zł/kg

    Cena: 5,68 zł

    PLN
    1
    15
    Data przydatności
    2028-07-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5