Kruger Ksylitol

Kruger
Kruger KsylitolKruger Ksylitol
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

48,68 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716997545

5901716997545

Cena: 24,34 zł

Kup 6 szt. po 23.97 zł/szt
24.34 PLN 2028-05-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Ksylitol marki Kruger?

inne produkty w kategorii cukier

Kruger Ksylitol w sklepie dodomku.pl należy do kategorii cukier. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 47 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Santini Ksylitol Santini Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

Cena: 31,44 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-17
Cukier Diamant w kostkach Cukier Diamant w kostkach
500 g
13,06zł/kg

Cena: 6,53 zł

PLN
1
17
Bio Planet Cukier trzcinowy Bio Planet Cukier trzcinowy
brązowy demerara BIO 500 g
20,42zł/kg

Cena: 10,21 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-28
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
11
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Bio Planet Cukier trzcinowy jasny Bio Planet Cukier trzcinowy jasny
BIO 500 g
17,00zł/kg

Cena: 8,50 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-09-30
Ksylitol - cukier z brzozy Ksylitol - cukier z brzozy
500 g
43,50zł/kg

Cena: 21,75 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-06-24
Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
500 g
14,48zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-26

inne produkty marki Kruger

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kruger? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5