Krüger Ice Tea brzoskwinia

Kruger

Orzeźwiające połączenie herbaty ze smakiem soczystych brzoskwini. Idealnie komponuje się z kostkami lodu.

Krüger Ice Tea brzoskwiniaKrüger Ice Tea brzoskwinia
masa netto

masa netto

16 g

pojemność

cena za kilogram

61,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716993790

5901716993790

Cena: 0,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
0.99 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Krüger Ice Tea brzoskwinia firmy Kruger?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Krüger Ice Tea brzoskwinia? Sprawdź listę składników:

Cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; maltodekstryna, ekstrakt czarnej herbaty (1,6%); aromaty, proszek z owoców brzoskwini (maltodekstryna, miąższ brzoskwiniowy).


Średnia wartość odżywcza w 100g

energia

1681 kJ/ 396 kcal

tłuszcz

0 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0 g

węglowodany

96 g

w tym cukry

93 g

białko

0 g

sól

0,20 g


Producent marki Kruger opisuje Krüger Ice Tea brzoskwinia tak:

Orzeźwiające połączenie herbaty ze smakiem soczystych brzoskwini. Idealnie komponuje się z kostkami lodu.


inne produkty w kategorii herbatki owocowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Krüger Ice Tea brzoskwinia do kategorii herbatki owocowe.

Krüger Ice Tea cytryna Krüger Ice Tea cytryna
16 g
61,88zł/kg

Cena: 0,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-03-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
cytrynowa 300 g
25,47zł/kg

Cena: 7,64 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-09-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
malinowa 300 g
28,30zł/kg

Cena: 8,49 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
wieloowocowa 300 g
25,07zł/kg

Cena: 7,52 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-09-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
malina 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-31
Herbapol Herbaciany Ogród Herbapol Herbaciany Ogród
herbatka żurawina 20 szt.

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Kruger

Firma Kruger prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 91 produktów marki Kruger.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5