Herbapol Herbaciany Ogród herbatka żurawina

Herbapol - 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Herbapol Herbaciany Ogród herbatka żurawinaHerbapol Herbaciany Ogród herbatka żurawina
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-30

pojemność

cena za sztukę

0,35 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956004556

5900956004556

Cena: 6,99 zł

6.99 PLN 2028-03-30 NewCondition
Herbapol Herbaciany Ogród Herbapol Herbaciany Ogród
herbatka żurawina 20 szt.

Cena: 7,20 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-08-30

Oglądasz produkt o nazwie Herbatka owocowo-ziołowa o smaku żurawinowym firmy Herbapol.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Herbatka owocowo-ziołowa o smaku żurawinowym marki Herbapol:

kwiat hibiskusa, owoc żurawiny (30%), owoc dzikiej róży, jabłko, naturalne aromaty
Wartości odżywcze (%)100 ml naparu
Wartość energetyczna 3 kJ/1 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 0 g

Producent marki Herbapol opisuje Herbatka owocowo-ziołowa o smaku żurawinowym tak:

- 100% naturalnych składników - duże kawałki owoców - przezroczysta torebka przyjazna środowisku naturalnemu Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki.
Cechy:100% natury z dużych kawałków owoców
Marka:Herbapol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Herbatka owocowo-ziołowa o smaku żurawinowym.
Pozostałe informacje:Zawartość netto: (20 saszetek x 2,5 g)
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 5-7 min.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii herbatki owocowe

Produkt Herbatka owocowo-ziołowa o smaku żurawinowym firmy Herbapol znajduje się w kategorii herbatki owocowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu herbatki owocowe:

Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
malina 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-31
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
malina z dziką różą 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2028-02-28
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
malina z żurawiną 20 torebek

Cena: 6,11 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-02-28
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
prosto z lasu 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-04-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
aronia 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-01-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
malina z cytryną 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-04-30

inne produkty marki Herbapol

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Herbapol, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
ziołowa z melisą 20 szt.

Cena: 4,46 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2028-06-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
dzika róża 20 torebek

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-12-30
Herbapol Zielnik Polski herbata Herbapol Zielnik Polski herbata
rumianek 20 torebek

Cena: 4,49 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
aronia 420 ml
20,40zł/l

Cena: 8,57 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
malina z kwiatem lipy 420 ml
19,81zł/l

Cena: 8,32 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-07-30
Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia syrop
czarna porzeczka 420 ml
19,83zł/l

Cena: 8,33 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5