Krüger Ice Tea cytryna

Kruger

Orzeźwiający napój herbaciany z nutą cytryny. Idealnie komponuje się z kostkami lodu.

Krüger Ice Tea cytrynaKrüger Ice Tea cytryna
masa netto

masa netto

16 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

61,88 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716993752

5901716993752

Cena: 0,99 zł

0.99 PLN 2027-03-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Krüger Ice Tea cytryna marki Kruger?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kruger:

Cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt czarnej herbaty (1,6%), substancja przeciwzbrylajaca: fosforany wapnia; aromat.


Średnia wartość odżywcza w 100g

energia

1676 kJ/ 394 kcal

tłuszcz

0 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone

0 g

węglowodany

96 g

w tym cukry

95 g

białko

0 g

sól

0,20 g


Producent marki Kruger opisuje Krüger Ice Tea cytryna tak:

Orzeźwiający napój herbaciany z nutą cytryny. Idealnie komponuje się z kostkami lodu.


inne produkty w kategorii herbatki owocowe

Krüger Ice Tea cytryna w sklepie dodomku.pl należy do kategorii herbatki owocowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 105 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
cytrynowa 300 g
25,47zł/kg

Cena: 7,64 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-09-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
malinowa 300 g
28,30zł/kg

Cena: 8,49 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
wieloowocowa 300 g
25,07zł/kg

Cena: 7,52 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-09-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
malina 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-31
Herbapol Herbaciany Ogród Herbapol Herbaciany Ogród
herbatka żurawina 20 szt.

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-30
Bifix herbata owocowa Bifix herbata owocowa
Data przyd. 2029-04-30

inne produkty marki Kruger

Firma Kruger prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 91 produktów marki Kruger.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5