5907658333533 5907658333533 Big-Active
Big-Active Czarna herbata Big-Active Czarna herbata
100% Pure Ceylon 100 szt.

Cena: 12,60 zł

PLN
1
7
Big-Active Czarna herbata
5 5
5 4 Big-Active Czarna herbata
Data przyd. 2028-09-30
5907658333489 5907658333489 Big-Active
Big-Active Czarna herbata Big-Active Czarna herbata
100% Pure Ceylon, liściasta 100 g
73,90zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
10
Big-Active Czarna herbata
5 5
5 2 Big-Active Czarna herbata
Data przyd. 2028-09-30
5907658333496 5907658333496 Big-Active
Big-Active Pure Ceylon herbata Big-Active Pure Ceylon herbata
czarna ekspresowa 25 torebek

Cena: 5,59 zł

PLN
1
7
Big-Active Pure Ceylon herbata
5 5
5 3 Big-Active Pure Ceylon herbata
Data przyd. 2028-09-30
9312631126266 9312631126266 Dilmah
Dilmah Ceylon Gold Klasyczna Dilmah Ceylon Gold Klasyczna
czarna herbata sypka 100 g
139,90zł/kg

Cena: 13,99 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2029-01-30
9312631122596 9312631122596 Dilmah
Dilmah Ceylon Gold herbata czarna Dilmah Ceylon Gold herbata czarna
100 szt.

Cena: 32,14 zł

PLN
1
4
Dilmah Ceylon Gold herbata czarna
4 5
4.5 3 Dilmah Ceylon Gold herbata czarna
Data przyd. 2028-12-30
9312631123265 9312631123265 Dilmah
Dilmah Ceylon herbata liściasta Dilmah Ceylon herbata liściasta
czarna, liść Orange Pekoe 100 g
121,60zł/kg

Cena: 12,16 zł

PLN
1
3
Dilmah Ceylon herbata liściasta
3 5
3 2 Dilmah Ceylon herbata liściasta
Data przyd. 2029-02-01
9312631130010 9312631130010 Dilmah
Dilmah English Breakfast Tea Dilmah English Breakfast Tea
Czarna herbata "angielska śniadaniowa" 125 g
151,92zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-01-31
9312631142112 9312631142112 Dilmah
Dilmah Herbata Czarna Cejlońska Dilmah Herbata Czarna Cejlońska
czarna herbata z aromatem z imbiru i miodu 20 szt.

Cena: 9,83 zł

PLN
1
2
Dilmah Herbata Czarna Cejlońska
5 5
5 2 Dilmah Herbata Czarna Cejlońska
Data przyd. 2028-11-30
9312631122510 9312631122510 Dilmah
Dilmah Pure Ceylon herbata 100 Dilmah Pure Ceylon herbata 100
torebek czarna 200 g
119,95zł/kg

Cena: 23,99 zł

PLN
1
7
Dilmah Pure Ceylon herbata 100
5 5
5 2 Dilmah Pure Ceylon herbata 100
Data przyd. 2028-09-30
5063270108482 5063270108482 Lipton
Lipton Herbata czarna liściasta Lipton Herbata czarna liściasta
100 g
94,70zł/kg

Cena: 9,47 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-05-30
5063270118894 5063270118894 Lipton
Lipton Yellow Label Herbata czarna Lipton Yellow Label Herbata czarna
ekspresowa 25 torebek

Cena: 6,31 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-05-30
8720608015450 8720608015450 Lipton
Lipton Yellow Label herbata czarna Lipton Yellow Label herbata czarna
ekspresowa 100 tabl.

Cena: 16,85 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2027-11-30
5900396000705 5900396000705 Loyd Tea
Loyd Tea Yunnan Herbata liściasta Loyd Tea Yunnan Herbata liściasta
80 g
112,38zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Loyd Tea Yunnan Herbata liściasta
5 5
5 2 Loyd Tea Yunnan Herbata liściasta
Data przyd. 2028-08-31
5900396000972 5900396000972 Minutka
Minutka Czarna Herbata ekpresowa Minutka Czarna Herbata ekpresowa
40 szt.

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Minutka Czarna Herbata ekpresowa
5 5
5 4 Minutka Czarna Herbata ekpresowa
Data przyd. 2028-09-30
5900396000910 5900396000910 Minutka
Minutka Herbata czarna Minutka Herbata czarna
100 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Minutka Herbata czarna
5 5
5 6 Minutka Herbata czarna
Data przyd. 2028-06-30
5900396000910 5900396000910 Minutka
Minutka Herbata czarna Minutka Herbata czarna
100 torebek

Cena: 6,05 zł

PLN
1
9
Minutka Herbata czarna
5 5
5 6 Minutka Herbata czarna
Data przyd. 2028-08-30
5900888011431 5900888011431 Posti
Posti Herbata czarna ekspresowa Posti Herbata czarna ekspresowa
20 torebek

Cena: 3,79 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-10-10
5900888011356 5900888011356 Posti
Posti Madras Herbata Czarna Posti Madras Herbata Czarna
liściasta łamana 80 g
85,38zł/kg

Cena: 6,83 zł

PLN
1
4
Posti Madras Herbata Czarna
4 5
4.5 4 Posti Madras Herbata Czarna
Data przyd. 2029-05-30
5900888011912 5900888011912 Posti
Posti Rodzinna herbata czarna Posti Rodzinna herbata czarna
ekspresowa torebka 80 torebek

Cena: 4,84 zł

PLN
1
6
Posti Rodzinna herbata czarna
4 5
4.5 4 Posti Rodzinna herbata czarna
Data przyd. 2028-02-28
5900888011363 5900888011363 Posti
Posti Yunnan herbata czarna Posti Yunnan herbata czarna
liściasta 80 g
85,38zł/kg

Cena: 6,83 zł

PLN
1
25
Posti Yunnan herbata czarna
4 5
4.5 4 Posti Yunnan herbata czarna
Data przyd. 2029-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5