Krüger Desseria Galaretka smak truskawka- arbuz

Kruger
Krüger Desseria Galaretka smak truskawka- arbuzKrüger Desseria Galaretka smak truskawka- arbuz
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

28,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716997101

5901716997101

Cena: 2,16 zł

2.16 PLN 2028-08-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Krüger Desseria Galaretka smak truskawka- arbuz marki Kruger?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Krüger Desseria Galaretka smak truskawka- arbuz marki Kruger:

Cukier, żelatyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; naturalny aromat, naturalny aromat arbuza z innymi naturalnymi aromatami, zagęszczony sok truskawkowy w proszku (0,2 %); barwniki: antocyjany i kurkumina. Produkt może zawierać mleko.


Wartość odżywcza produktu po przygotowaniu w 100g w porcji 143g % RWS w porcji Energia 213 kJ/50 kcal 304 kJ/72 kcal 4% Tłuszcz 0 g 0 g 0% w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g 0% Węglowodany 11 g 16 g 6% w tym cukry 11 g 15 g 17% Błonnik Białko 1,5 g 2,1 g 4% Sól 0,0 g 0,0 g 0%


inne produkty w kategorii galaretka

Krüger Desseria Galaretka smak truskawka- arbuz w sklepie dodomku.pl należy do kategorii galaretka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 42 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Galaretka o smaku
cytrynowym 75 g
24,53zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Galaretka o smaku
malinowym 75 g
24,53zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
39
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Galaretka o smaku
truskawkowym 75 g
24,53zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
131
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Galaretka o smaku
agrestowym 75 g
26,53zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-30
Cykoria Galaretka o smaku Cykoria Galaretka o smaku
wiśniowym 75 g
24,53zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-10-30
Cykoria Galaretka o smaku owoców Cykoria Galaretka o smaku owoców
leśnych 75 g
26,53zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-10-30

inne produkty marki Kruger

Firma Kruger prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 91 produktów marki Kruger.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5